Sen Çal Kapımı 29 Ağustos 7. Bölüm Fragmanı, Neler Olacak?

Sen Çal Kapımı 29 Ağustos 7. Bölüm Fragmanı, Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox’un beğeni ile izlenen yaz dizisi Sen Çal Kapımı 6. bölümü ile geçtiğimiz akşam ekranlara geldi.  Dizinin fanları ise Sen Çal Kapımı 7. Bölüm fragmanını sabırsızlıkla bekliyorlar. Peki Sen Çal Kapımı 29 Ağustos 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı, yeni bölümde neler olacak?

Sel Çal Kapımı dizisinin 19 ağustos çarşamba günü yayınlanan 6. bölümde neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Serkan paparizler karşısında zor durumda olan Eda’yı kurtarmıştı. Ancak bu kurtarız Serkan’ı da zor duruma sokmuştu. Serkan alacağı ödülü, Selin’le konuşmasını umursamadan Eda’ya yardım etmiştir. Serkan’ın bu adımı onu da etkilemişti.

Eda, Serkan’ın bu adımı ile ilişkilerinin farklı bir boyuta taşındığını düşünmüştür. akıllardaki soru ise gerçekten Eda ve Serkan arasındaki ilişki yeni bir boyut mu kazanmıştır. Bunu anlamak için Serkan ile Eda’nın yanyana gelmesi gerekmektedir. Ama Serkan ortadan kaybolmuştur. Selin hariç kimse Serkan’ın nerede olduğunu bilmemektedir. Selin bu durumdan dolayı çok mutludur ama Eda bunu öğrenince çıldırmıştır.

Serkan’ın yokluğunda Eda müşterilerle ilgilenmektedir. Önemli bir müşteriye imkansız bir iş için garanti vermiştir. Serkan’ın ortada olması sinirleri iyice germiştir. Serkan ofise geldiğinde ise ortalık iyice karışmıştır. Eda ve Serkan diye ikiye ayrılan ofiste oklar iyice gerilmiştir. Eda, Serkan’ın neden ortadan kaybolduğunu anlamaya ve öğrenmeye çalışırken diğer taraftan da müşterinin işini yetiştirmeye çalışır.

Sen Çal Kapımı 29 Ağustos 7. Bölümde Neler Olacak?

Eda ve Serkan’ın bu gergin anları ikisinin birlikte sabahladıkları bir gecede mutlu sonla bitmiştir. Peki Sen Çal Kapımı 29 ağustos 7. bölümde neler olcak, 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki oynatma listesine otomatik olarak eklenecektir. Peki yeni bölümde neler olacak?

Sen Çal Kapımı 29 Ağustos 7. Bölüm Fragmanı-Güncellenecektir

Etiketler: Sen Çal Kapımı 29 Ağustos 7. Bölüm Fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL