Sen Çal Kapımı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sen Çal Kapımı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sen Çal Kapımı dizisi nerede çekiliyor? Yayın tarihine başladığı günden beri rekorlar kıran ve çok izlenen Sen Çal Kapımı dizisi, sahne mekanlarıyla da çok beğeniliyor. Kerem Bursin ve Hande Erçel ikilisinin başrollerini beraber paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi, ikilinin uyumuyla da reytingleri sallıyor. Öncelikle dizi büyük bir hayran kitlesine sahip. Önceleri sadece bir yaz dizisi olması planlanan dizi reytinglerin çok iyi olmasıyla birlikte uzun süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Dizinin ilk bölümleri bilindiği gibi şehir ve daha sonra dağ evi gibi gözüken şirin, otantik villalarda çekilmişti. Dizinin çekildiği mekanlar oldukça beğenilince Sen Çal Kapımı dizisi nerede çekiliyor sorusu sıklıkla sorulur oldu. Görsel bir şölenin izleyiciye sunulduğu mekanlar bugüne kadar dizilerde yer alan ve en çok beğenilen mekanlar arasına girdi. İşte Sen Çal Kapımı dizisi nerede çekiliyor? Sorusunun cevabı…

Sen Çal Kapımı Dizisi Çekildiği Yer

Her çarşamba günleri izleyicileri ekran başına yayınlanan, FOX TV’de yayın hayatına başlayan ve halen orda yayınlanmakta olan Sen Çal Kapımı dizisi çekildiği yer aslında tek bir yer değil. Dizi aslında İstanbul ilinin birçok semtinde çekiliyor. Yukarıda da bahsedildiği üzere herkesçe çok beğenilen bağ evi görünümlü otantik villa, dizide başrol oyuncusu olan Kerem Bursin’in yaşadığı villa olarak gösteriliyor. Villa İstanbul’un önemli muhitlerinden biri olan Tarabya semtinde yer alıyor. Dizinin diğer başrol karakteri olan Hande Erçel, dizide Eda karakterini canlandırıyor. Eda’nın halası ve en yakın arkadaşlarından biriyle birlikte yaşadığı, özellikle terasa çıkınca görünen manzara nedeniyle oldukça beğenilen apartman dairesi ise Kireçburnu semtinde yer alıyor. Dizi genel olarak hoş ve panaromik manzaraya sahip mekanlarda çekiliyor. Watergarden alışveriş merkezinde de dizinin sahnelerinin sıklıkla çekildiği gözlemleniyor. Rumeli Feneri ve Rumeli Kavağı semtleri ve mekanlarında da dizi çekimi genellikle yapılıyor.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Konusu

Sen Çal Kapımı dizisinin konusu, alışılagelmiş konularla benzerlik gösterse de dizi oyuncularının profesyonellikleri ve rol yetenekleri ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Sen Çal Kapımı dizisinin konusu şu şekildedir: Eda, yurt dışında üniversite okumakta olan ve Serkan Bolat’ın burs verdiği bir üniversite öğrencisidir. Bir gün aniden bursu kesilir ve lise mezunu olarak ortada kalır. Bursunun kesilmesine neden olan Serkan Bolat ile karşı karşıya gelmeyi kafaya koymuştur. Serkan Bolat, ilk görüşte Eda’yı hiç sevmez. Ancak Eda’ya kendisiyle iki ay sahte nişanlılık rolü oynaması karşılığında bursunu geri vereceğini söyler. Eda ilk başlarda bu teklifi reddeder. Daha sonra şartların tam olarak Serkan Bolat’ın lehine dönmesi durumuyla Eda bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Eda ve Serkan nişanlı taklidi yaparken, yaşanan akıl almaz olaylarla birlikte birbirine aşık olacaklardır. Oldukça tutkulu ve zor bir aşkı yaşarlarken bakalım neler yaşanacaktır. 2 ay nişanlılık süresi dolduktan sonra Eda ve Serkan ne yapacaktır?

 

Etiketler: hande erçel kerem bursin sen çal kapımı sen çal kapımı nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL