Sen Çal Kapımı Efe Akman kimdir, Ali Ersan Duru

Sen Çal Kapımı Efe Akman kimdir, Ali Ersan Duru

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sen Çal Kapımı Efe Akman yeni bölümde ekranlarda olacak. Sen Çal Kapımı Efe Akman kim sorusunun cevabını sizler için araştırdık. Sen Çal Kapımı Efe Akman kimdir?

Sen Çal Kapımı Efe Akman Sen Çal Kapımı dizisinin kadrosuna dahil oldu. Efe Akman karakteri dizinin yeni bölümlerinde yer alacak ve Eda ve Serkan’ın arasına girecek bir karakter olacak. Efe Akman İtalya’da yaşamaktadır. Başarılı peyzaj mimarı olan Efe, centilmen bir kişile sahiptir. Akıllı, kibar ve karizmatik olan Efe dizinin yeni bölümlerinde Eda ve Serkan aşkında önemli bir yerde duracak.

Sen Çal Kapımı Efe Akman kim? Efe Akman karakterini canlandıran oyuncu Ali Ersan Duru’dur. 1984 Ankara doğumlu olan Ali Ersan, 18 yaşında kariyerine başlamıştır. Osman Gazi Üniversitesi Maliye mezunu olan başarılı oyuncu kariyerini oyunculuk üzerine çizmiştir. Üniversite tiyatro topluluğunda amatör anlamda tiyatro hayatına başlamış. Üniversite sonrasında İstanbul’a geldi ve oyunculuk eğitimleri aldı. 2008 yılında DİALOG bünyesinde temel oyunculuk eğitimi aldı.

Daha sonra sırası ile 2010 – Lale Devri (TV Dizisi) Konuk Oyuncu, 2011 – Başrolde Aşk (Emre) (TV Dizisi), 2011 – 2012 – Hayat Devam Ediyor (TV Dizisi), 2012 – Çanakkale 1915 (Mehmet Ali) (Sinema Filmi), 2013 – Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda (Sinema Filmi), 2013 – Yağmurdan Kaçarken (Korkmaz) (TV Dizisi), 2013 – 2014 – Bugünün Saraylısı (TV Dizisi) isimli dizilerde rol aldı.

Başarılı oyuncu şimdi Sen Çal Kapımı dizisinde Efe Akman karakteri ile karşımıza çıkacak. Sen Çal Kapımı Efe Akman kimdir sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Yakışıklı, akıllı peyzaj mimarı Efe Akman bakalım diziye nasıl etki edecek? Dizi ve oyuncularla ilgili görüş ve önerilerinizi aşağıda yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”uyanis-buyuk-selcuklu”]

Etiketler: Sen Çal Kapımı Efe Akman kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL