Sena Çukur’dan Çıkacak Mı? Yeni Dizisi Ne?

Sena Çukur’dan Çıkacak Mı? Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Çukur

8 Nisan Pazartesi günki bölümde Çukur’da hiç beklenmedik olaylar meydana geldi. Dizinin kadın başrol oyuncusu ölerek diziden ayrıldı. Sena karakterini canlandıran oyuncu Dilan Çiçek Deniz dizi ile yollarını ayırdı mı?

Çukur içine giren herkesi kendine çekmeye devam ediyor. Sena dizinin son bölümünde başını olmadık bir belaya sokar. Sena Mahsun ile yaptığı bir anlaşma gereği onunla gider. Sena Çukur için bunu yapmıştır ancak bunun bedeli onun canına malolur.

Sena Çukur’dan ayrılacak mı? Sena Çukur’dan çıkacak mı? Çukur’un Sena’sı Dilan Deniz Çiçek’in yeni dizisi ne? soruları dizi severler tarafından yanıt arıyor. Detaylar haberin devamında…

Çukur dizisinin kendi bildiğinden şaşmayan, başının dikine giden karakteri Sena’nın diziden ayrılacağı yönünde çıkan haberler gündeme bomba gibi düştü. 2. sezon 27. bölümde Sena Çukur’daki sevdikleri için kendi hayarını tehlikeye atmıştır. Mahsun herkesi öldürecektir. Mahsun öldürmesin diye onunla anlaşma yapar ve Çukur’dakilerin canı karşılığı Mahsun ile gitmeyi kabul etmiştir.

ancak hiçbirşey Sena’nın hesap ettiği gibi gitmez. Aslında Sena’nın hesap etmediği bir isim daha vardır. Baykal… Baykal aniden çıka gelir ve Sena’yı kaçırır. Sena’yı içerisine su giren ve kurşun geçirmez camdan yapılmış cam küpün içine koyar. Sena daha fazla dayanamaz ve Yamaç’ın gözleri önünde boğularak ölür. Dizinin başından itibaren önemli bir karaktere hayat veren Dilan Deniz Çiçek diziden ayrılacak mı?

Dizinin en çok eleştirilen karakterlerinden biri olan Sena diziden ayrıldı mı ayrılacak mı soruları şu dönemde yoğun olarak sorgulanıyor. Oyunculuğu eleştirilen, dizide gereksiz rol verildiği iddia edilen dizinin ana temadan Sena karakteri yüzünden çıkıldığı söylenen Dilan Deniz Çiçek diziden ayrılacak mı çıkacak mı?

Çukur Final Tarihi 2019 Ne Zaman Bitecek? Ne Zaman Final Yapacak

Dilan Deniz Çiçek diziden ölerek ayrılmıştır. Dilan Çiçek Deniz senaryo gereği Çukur dizisinden ayrılmıştır. 2.Sezonda yeni bir kadın başrol diziye giriş yapacaktır.

tıkla>>> Çukur’da Sena’nın Yerine Kim Gelecek? Yeni Kadın Başrol Kim?

Dilan Deniz Çiçek Kimdir?

Öğretmen bir anne ve babanın çocuğu olarak Sivas’ta dünyaya gelen Dilan Deniz Çiçek 1995 doğumludur. Henüz 23 yaşında olmasına rağmen önemli dizi projelerinde rol almıştır. Ege Üniversitesinde Turizm rehberliği bölümünde eğitimine devam ediyor. Oyunculuğun yanında modellik de yapan genç oyuncu 2014 yılında Elidor Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. Güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Dilan Deniz Çiçek, Tatlı Küçük yalancılar, Bodrum Masalı ve Güneşin Kızları dizisinde rol almıştır. Çukur dizisi için The American Academy of Dramatic Art’da oyunculuk eğitimleri aldı.

Siz Dilan Deniz Çiçek’in oyunculuk performansını nasıl buluyorsunuz Sizce Sena karakteri diziden çıkmalı mı? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

Etiketler: çukur sena diziden ayrılacak mı çukurun senası dilan deniz çiçek diziden ayrılıyor mu sena çukurdan çıkacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL