Seni Seven Annen Oyuncu Kadrosu Ve Konusu

Seni Seven Annen Oyuncu Kadrosu Ve Konusu

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Meryem, Bodrum Masalı, Zerda, Bir İstanbul Masalı, Binbir Gece ve Canım Ailem gibi başarılı dizilerin yapımcısı  TMC Yapım yaz sezonu için farklı bir senaryo ile hazırlıklara başladı. Senaryosu Ömer Genç’e ait. Daha önce reji de gördüğümüz yeni isim Barış Erçetin yönetmen koltuğunda oturuyor. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı çok konuşuluyor. Seni Seven Annen dizisi Kanal d ekranlarında yayınlanmak için şuan görüşme aşamasında. Anlaşma sağlandığında bizde doğru bilgiyi sizlere sunacağız.

Seni Seven Annen Dizisi Konusu Ne?

Yaz sezonuna hazırlanan dizi Romantik Komedi tadında eğlenceli ve bir o kadar da aşkı hissedeceğimiz samimi bir dizi bizleri bekliyor.

Seni Seven Annen Oyuncu Kadrosu

Dizinin çekimleri geçtiğimiz hafta başladı. Dizinin kadrosunda şuan için netleşmiş değil. Fakat diziye yeni yüzler ve yeni deneyim yaşayacak oyuncuların yer alacağı bilgilerimiz içerisinde. Seni Seven Annen isimli dizi yaz sezonunda ekrana gelecek. Fakat yaz sezonunda başlayan dizilerin ne yazık ki ömrü çok uzun olmayabiliyor. Eğer oyuncular arasındaki enerji ve konunun seyirciye aktarımı başarılı olursa Seni Seven Annen isimli dizisi yeni sezonda da devam eder.

Genel olarak bakıldığında yaz sezonunda başlayan bütün diziler romantik komedi türünde. Bu yüzden rekabet oldukça dişli geçecek. Bu yüzden yapımcılar oyuncu kadrosuyla farkını ortaya koymalı.

Seni Seven Annen oyuncu kadrosu ve konusu açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacak. Dizinin henüz kanalı belli olmadı fakat bir çok kanalın diziye ev sahipliği yapmak istediği için anlaşma peşinde olduğunu öğrendik.

Etiketler: seni seven annen dizisi konusu seni seven annen oyuncu kadrosu seni seven annen oyuncuları


Yorum yaz