Şeref Sözü Cihan Kimdir? Tolgahan Sayışman

Şeref Sözü Cihan Kimdir? Tolgahan Sayışman

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Şeref Sözü Cihan dizinin en önemli karakterlerinden birisi. Haliyle en merak edilen oyunculardan. Şeref Sözü Cihan kimdir, gerçek adı, kariyeri ve dahası yazımızda.

Şeref Sözü Cihan Kimdir?

Şeref Sözü Cihan eski bir askerdir. Lübnan’nın Beyrut şehrinde görev yapmış operasyona katılmıştır. Operasyon anında esir düşmüş ve işkence görmüştür. Ölümle burun buruna gelmiştir. Öeleceğini düşünürken Beyrutlu birisi onu kurtarır. Cihan ona şeref sözü verir. Aylar yıllar geçer ve Beyrut’ta yaşayan bu adamın  ve ailesinin başı derde girer. Ailesi öldürülür. Kızı Esra sağ kalmıştır ama onunda başı dertdedir.

Babası Esra’ya, bana birşey olursa Cihan’ı ara o zsana yardım eder der. Cihan aldığı telefon sonrasında Beyrut’a gider ve Esra’yı kurtarır. Ancak olaylar tam da o anda başlar. Cihan’ın Esra’yı ailesine kabul ettirmesi hiçte kolay olmayacaktır. Diğer taraftan ise Esra’yı öldürmek isteyenler onun peşini bırakmayacak. Dizide Cihan karakterini canlandıran oyuncu Tolgahan Sayışman’dır.

Şeref Sözü’nün Cihan’ı Tolgahan Sayışman Kimdir?

Şeref Sözü dizisinde Cihan Adabeyli karakterini canlandıran oyuncu Tolgahan Sayışman’dır. Tolgahan Sayışman 1981 yılında İstanbul’da doğdu. Sayışman Türk aktör ve model olarak kariyerine devam etmektedir. Aslen Doğuş Üniversitesi işletme fakültesi mezunu olan Tolgahan Sayışman kariyerini modellik üzerinde çizmek istemiş. Güney Kore’de düzenlenen erkek güzellik yarışmasında 1 seçildi.

Daha sonra oyunculuk üzerine eğitimler alan Sayışman ekol drama ve Ayla Algan dan oyunculuk dersleri almıştır. İlk defa 2006 yılında Kanal d’de esir kalpler isimli dizide oyuncu olmuştur. Sonrasında ise maçolar, Dicle, hepsi 1 ve acemi cadı isimli dizilerde oynamıştır. 2008 yılında ise Aşk tutulması isimli filmde Fahriye Evcen ile başrolleri paylaşmıştır. Başarılı oyuncu kariyerini devamında Lale devri, sürgün, asla vazgeçmem, siyah inci, kavak yelleri, Aşk geliyorum demez, elveda Rumeli isimli projelerde yer almıştır.

Tıkla>>> Şeref Sözü Oyuncuları Kadrosu, Kim Kimdir?

Şeref Sözü Cihan Karakteri Videosu

Etiketler: şeref sözü cihan adabeyli Şeref Sözü Cihan Kim Şeref Sözü Cihan Kimdir?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL