Şeref Sözü Esra Kim, Oynadığı Diziler (Sude Güler)

Şeref Sözü Esra Kim, Oynadığı Diziler (Sude Güler)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Şeref Sözü Esra Kim, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı? Şeref Sözü dizisinin ana karakteri Esra dizinin ilgi çeken isimlerinden. Peki Şeref Sözü Esra kim?

Şeref Sözü Esra Kim?

Şeref Sözü Esra kim sorusunun cevabı dizinin hikayesinde gizli. Esra Lübnan’da Beyrut’ta yaşayan önemli bir ailenin kızıdır. Ailesi Lübnan’da öldürülür. Esra’yı Cihan kurtarır ve Türkiye’ye getirir. O anda hem Esra’nın hem de Cihan’ın hayatı tümden değiştirmiştir. Şeref Sözü dizisinde Esra karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Şeref Sözü Sude Güler (Esra) Kim?

Şeref Sözü dizisinde Esra karakterini canlandıran oyuncu Sude Zülal Güler’dir. Sude Zülal Güler 2001 Üsküp doğumludur. Cengiz Anadolu Lisesi mezunu olan Sude Güler ilk ekran tecrübesini Çınar isimli dizi ile yapmıştır. Sornasında ise Mayıs Kraliçesi, Muhteşem Yüzyıl ve Kimsesizler isimli dizilerde oynamıştır. Genç oyuncu Icon Talent Management oyunculuk ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir.

Sektörde yeni değildir ama oynadığı çok fazla dizi yoktur. Bu anlamda dizi seçiminde seçici olan Sude Güler çok fazla teklif gelsede kabul etmemektedir. Şeref Sözü dizisi ile anlaşan Esra Zülal Güler dizide başrol kadın oyuncu olarak yer almaktadır. Şeref Sözün’de Esra karakteri ile seyirci karşısına çıkacak.

Şeref Sözü Esra Nasıl Bir Karakter?

Esra dizide Lübnan’da yaşayan bir Türkü canlandırmaktadır. Ailesi Lübnan’da öldürülür ve o konsolosluğa sığınarak Türkiye’ye gelir. Dizinin erkek başrol karakteri Cihan tarafından kurtarılan Esra kalbini zamanla Cihan’a kaptıracaktır. Cihan ise onu ailesine kabul ettirmek için çok uğraşacaktır. Her iki karakteri de zor günler bekliyor olacak. Bu yazımızda Şeref Sözü Esra kimdir sorusuna cevap vermeye çalıştık. Umarız yararlı olmuştur. Sizlerde Şeref Sözü Esra karakteri ile ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Tıkla>>> Şeref Sözü Oyuncuları Kadrosu, Kim Kimdir?

Şeref Sözü Esra’nın (Sude Zülal Güler) Videosu

Etiketler: Şeref Sözü Esra gerçek adı ne? Şeref Sözü Esra Kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL