Şeref Sözü Nerede Çekiliyor, Ada Nerede?

Şeref Sözü Nerede Çekiliyor, Ada Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Şeref Sözü nerede çekiliyor sorusu dizinin fragmanı yayınlandıktan sonra daha da merak edilir oldu. Dizideki Ada akıllara Şeref Sözü nerede çekiliyor, Ada nerede sorusunu getirdi. İşte detaylar.

Şeref Sözü Nerede Çekiliyor?

Şeref Sözü dizisi çekimleri bitti ve yayı hayatına başlamasına az bir zaman kaldı. Dizinin tanıtım fragmanları yayınlandı. Dizinin tanıtımlarında ekranlara gelen Ada herkesin ilgisini çekti. Şeref Sözü dizisi nerede çekiliyor derken aslında herkes o muhteşem adanın neresi olduğunu merak ediyor. Şeref Sözü Ada nerede? Adabeyli konağı nerede?

Şeref Sözü Dizisi Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Şeref Sözü dizisi çekimleri Mardin bölgesinde Beyrut’u andıran mekanlarda çekilecek. Fragmanda da görmüş olduğunuz  Lübnan/Beytur sahneleri Mardin ilimizde çekiliyor. sonrasında ise Malum Cihan karakteri Esra’yı kurtadıktan sonra Adabeyli konağının olduğu Ada’ya getiriyor. Bu ada 480 m2lik bir alana sahip ve hepsi dizi için özel olarak tasarlandı. Tam bir çekim platosu haline getirildi. Peki Ada nerede, Adabeyli konağı nerede? 

Şeref Sözü Adabeyli Konağı Nerede?

Kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Güler ve Öykü Çelik gibi isimlerin yer aldığı Şeref Sözü dizisinin hemen hemen çoğu bölümleri bir adada geçecek. Haliyle çekimlerde bu adada yapılacak. Adabeyli Konağıda işte tam bu adaya inşa edilmiş. Prodüksiyon gerçekten sıkı iş çıkarmış. 480 m2’lik adayı film/dizi stüdyosuna çevirmiş. Peki bu ada ve Adabeyli Konağı nerede? Evet dizide geçen ada İzmir’de, Ege Denizinde bulunuyor.

tıkla>>> Şeref Sözü Oyuncuları Kadrosu, Kim Kimdir?

Şeref Sözü Ada Nerede?

Şeref Sözü dizisi İzmir’in Dikili ilçesinde yakın bir yerde olan Kalem adasında çekiliyor. Kalem adası turistik bir belde ve doğa güzellikleriyle meşhur bir bölgemiz. Kalem adası Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinir. Türkiye’de tam olarak keşfedilmemiş nadir adalardan birisidir. Ancak diziden sonra bir hayli bileni olacak. Kalem Adası, Dikili semtinin Bademli köyüne bağlıdır. Bademli, Dikili’ye 10 km uzaklıkta eski bir Rum köyüdür. Eski volkanik bir arazide bulunan köy ve adanın şifalı sularıyla ünlü olduğu söyleniyor.

İşte Şeref Sözü’nün Çekildiği Kalem Adası ve Çevresinden Manzaralar

Etiketler: Şeref Sözü ada nerede Şeref Sözü Adabeyli konağı nerede Şeref Sözü Nerede Çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL