Şeref Sözü Oyuncuları Kadrosu, Kim Kimdir?

Şeref Sözü Oyuncuları Kadrosu, Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show TV ekranlarında seyirciyle buluşan Şeref Sözü dizisi oyuncuları tam liste halinde yazımızda. Şeref Sözü oyuncuları ve kadrosu, karakter analizi.

Şeref Sözü Oyuncuları

Show TV’nin yeni dizisi Şeref Sözü yakında seyirci ile buluşacak. Dizinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Şeref Sözü dizisi oyuncuları kadrosu dizi severler tarafından merak ediliyor. Şeref Sözü oyuncu kadrosunda kimler var?

Şeref Sözü Oyuncu Kadrosu

Tims&B production yapımı olan Şeref Sözü dizisi Cevdet Mercan yönetmenliğinde Show TV’de yayınlanacak. Dizinin senaryosunu Eda Tezcan kaleme alıyor. Dizi için yoğun bir çalışma gerçekleştirildi. Bir ada Şeref Sözü dizisi için büyük bir dizi setine çevrildi. 480000 metrekarelik bu adada bir dizi seti platosu oluşturuldu. Merakla beklenen Şeref Sözü dizisinin oyuncu kadrosunda ise şu isimler yer alıyor;

Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Meltem Gülenç, Öykü Çelik, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş. Sıra dışı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile yeni sezonda reytingleri sallamaya aday gösterilen Şeref Sözü dizisi karakterleri merak ediliyor. İşte Şeref Sözü dizisi oyuncu kadrosu kim kimdir?

Şeref Sözü Dizisi Kim Kimdir?

Şeref Sözü Cihan Adabeyli Kimdir?

Şeref Sözü dizisinde Cihan karakterini canlandıran oyuncu Tolgahan Sayışman’dır. Cihan eski bir askerdir. Asker olduğu zamanlarda verdiği bir şeref sözü onun hayatını değiştirecektir. Şeref sözü verdiği adamın kızını kurtarması gerekmektedir.

Şeref Sözü Esra Kimdir?

Esra karakterini canlandıran oyuncu Sude Güler’dir. Esra Beyrut’ta yaşan zengin ve güçlü bir ailenin kızıdır. Ailesi öldürülür ve o da ölümü beklemektedir. Ancak Cihan’ın verdiği şeref sözü onu kurtaracaktır. Cihan Esra2yı kurtarır ve Türkiye’ye getirir. Ancak olaylar ondan sonra başlar. Şeref Sözü Esra kimdir sorusunun ayrıntılı olarak BURADAKİ yazımızdan okuyabilirsiniz.

Şeref Sözü Yasemin Kimdir?

Yasemin, Cihan’ı sevmektedir. Köşke gelen Esra, Yasemin’in tüm hayatını mahveder. O da Esra’nın hayatını mahvetmek için çalışır. Cihan’ı ona kağtırmaya niyeti yoktur. Şeref Sözü dizisinde Yasemin karakterini canlandıran oyuncu Öykü Çelik’tir.

Etiketler: Şeref Sözü Oyuncu Kadrosu Şeref Sözü Oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL