Seren Serengil ve Deniz Akkaya Neden Kavga etti?

Seren Serengil ve Deniz Akkaya Neden Kavga etti?

Yazar: Emre Magazin

Şarkıcı ve sunucu Seren Serengil geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu sosyal medya paylaşımında gündeme geldi. Seren Serengil sosyal medya hesabından bir çekiliş yapacağını söylemiş ve bu yapacağı çekilişle Deniz Akkaya’nın tepkisiyle karşılaştı. Deniz Akkaya ve Seren Serengil neden kavga etti?

Seren Serengil geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımdan takipçiler arasından bir kişiye bir hediye vereceğini söyledi. Takipçiler arasında eşinden aldatılarak ayrılmış olan bir kişiye çene burun ve dudak dolgusu hediye edeceğini duyurdu. Seren Serengil yaptığı paylaşımda “takipçilerim arasından; eşinden aldatılarak ayrılmış olan bir kişiye doktorum ………….. Tarafından uygulanacak dudak dolgusu burun dolgusu ve çene dolgusu hediye ediyorum. İletişim ………” Dedi.

Seren serengil’in bu paylaşımı sosyal medyada çok sert eleştirilerle karşılaştı. Özellikle Deniz Akkaya’nın yapmış olduğu eleştiriler en dikkat çekenlerindendi. Deniz Akkaya Seren serengile ınstagram’ın hikaye bölümünden bir gönderme yaptı. Akkaya yaptığı hikaye paylaşımında “bir şey demeyeyim diyorum ama kadınların yanındayım diyerek böylesine gülünç böylesine korkunç böylesine kadınlık onurunu gururunu ayaklar altına alıp para için kendini heba etmek… Bu ne rezalettir Allah aşkına! doktor öncelikle böylesine rezil bir pr.’a nasıl adet olur” dedi.

Bunun akabinde Seren Serengil’den ise hemen bir yanıt geldi. Serengil Deniz Akkaya’ya verdiği cevapta; “Doktoruma her gün eşinden ayrılmış aldatılmış, kendini güveni gitmiş, kendini daha iyi hissetmek için, gelip bir şeyler yaptırmak isteyenleri gördüm. Instagram’dan biz de yaptırmak istiyoruz ama bütçemiz müsait değil diyen mesajlar aldım. Bu nedenle belki herkese değil ama elimden geldiğince hemcinslerime yardımcı olmaya çalışıyorum.

Ya hediye ettiriyorum ya indirim aldırıyorum. Bugün kendini bilmez, gece kulüplerinin kapılarında alkol komalarına giren bir ayyaş bunu bana para için yaptığımı söyleme hadsizliğinde bulunmuş. Menajerimi 2 saat bir odada tutup dövdürüp bağlatıp altında arabasını almaya çalışan ama buna izin verdirmeyeceğim. Bu karanlık adamların arkadaşı hanım, şu an yağmacılık ve gasp suçundan yargılanıyor. Kimin para için rezillikler yaptığı ortada. İşsiz güçsüzlükte kim gündem olmak istiyorsa bana sataşıyor da sataşan da rezil bir tip olmasa…” dedi. Bakalım bu kavga nerede bitecek!!!

Etiketler: deniz akkaya kavga seren serengil kavga seren ve deniz neden kavga etti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL