Serkan Kuru ( Bahtiyar Ölmez Fuat) Kimdir?

Serkan Kuru ( Bahtiyar Ölmez Fuat) Kimdir?

Yazar: Emre Bahtiyar Ölmez

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bahtiyar Ölmez ilk bölümü ile ekranlara geldi. İlk bölümde Fuat karakterini canlandıran oyuncu merak konusu oldu. Fuat silah kaçakçılığı ile yer altında kendine yer edinmiş, hiçbir kuralı olmayan acımasız biridir. Baba Rıfat’la birlikte yeraltı dünyasının lideri olmasında Rıfat’ı engel görür. Rıfat’ı ortadan kaldırdığında Aytekin Abi’nin kendisine icazet vereceğini düşünür. Sinsi ve iki yüzlüdür. Ağzı iyi laf yapar. Aylin’i sevmektedir. Ancak Aylin’i aldatınca bir daha Aylin Fuat ile birlikte olmaz. Rıfatla birliktedir. Peki Fuat karakterini canlandıran oyuncu Serkan Kuru kimdir? Tanıyalım..

Bahtiyar Ölmez Fuat (Serkan Kuru) Kimdir?

Serkan Kuru, 1978 yılında Bursa-İznik’te dünyaya gelmiştir. 1.85 boyunda 84 kg ağırlığındaki oyuncu mavi gözlü ve ikizler burcudur. İlk,orta ve liseyi Bursa İznik’te okuyan oyuncu, Balıkesir Üniversitesi Endüstri Elektronik bölümünde okumuştur.

Üniversiteyi bitirdikten sonra oyunculuk hayalleri gereği eğitimler almıştır. Kısa süre içinde kendini ileyiciye kabul ettiren oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. İlk dizisi ise Emret Komutanım oldu. Bu dizi ile bir çok senarist ve yönetmenin dikkatini çekmeyi başardı.

Oyuncu Elde Var Hayat dizisinde Selim karakterini canlandırmıştır. Serkan Kuru Kara Para Aşk dizisinde uzun süre rol almış ve Taner karakterini canlandırmıştır. Atv ekranlarında yayınlanan dizi Kertenkele‘de ise Semih karakteri ile izleyicinin karşısına çıkmış ve büyük bir başarı sağlamıştır.

Bahtiyar Ölmez Şinasi Kimdir? Tıklayınız!

Serkan Kuru tiyatro ve dizi oyunculuğunun yanında sinema filmlerinde de boy göstermiştir. Muhalif Başkan, Taş Mektep filmlerinde rol alan oyuncu, Şevkat Yerimdar adlı sinema filminde Kutay karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında Evlenmeden Olmaz filminde rol alan oyuncu Sinyalciler: Son Akşam Yemeği Komiser Taylan karakterini oynamıştır. Yine 2017 yılında vizyona giren Çılgın Kolej sinema filminde de rol almıştır.

Serkan Kuru Videosu!

Etiketler: bahtiyar ölmez fuat gerçek adı bahtiyar ölmez fuat kimdir bahtiyar ölmez fuat oynadığı diziler bahtiyar ölmez fuat rıfatın düşmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL