Servet Can Yiğit Kimdir? (Yusuf Çim)

Servet Can Yiğit Kimdir? (Yusuf Çim)

Yazar: Emre Servet Dizisi

Ortaks Yapım’ın Show Tv ekranları için hazırladığı, yapımcılığını Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın, Mehmet Can Yüksel’in yaptığı, senaryosunu Murat Boyacıoğlu’nun yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh’in oturduğu Servet dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizide rol alacak oyuncu kadrosuda belli olmaya devam ediyor. Dizinin başrollerinden birini oynayan Yusuf Çim dizide Can Yiğit karakterini canlandıracak. Peki Yusuf Çim kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Servet Can Yiğit Kimdir? (Yusuf Çim)

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yusuf Çim, aslen Giresunlu olan 3 çocuklu bir ailenin en küçük bireyidir. Bir abisi ve ablası olan oyuncunun babası ise Eczacıdır. Beyoğlu’ndaki Meslek Lisesi’nde Bilgisayar Programcılığı üzerine okuyan Çim, İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon üzerine eğitim aldı. 2 yıl kadar futbol oynayan Yusuf Çim bu hayaline sakatlanınca son verdi.

Yusuf Çim 2009- 2012 yılları arasında mankenlik yapan Yusuf Çim, bir çok markanın yüzü oldu. 2011 yılında Demet Akalın’ın Aşk şarkısının klibinde rol aldı. Yine Demet Akalın’ın Sabıka adlı klibinde rol aldı. Modellik yaptığı yıllarda bir çok defilede de yer alan isim tanınmış bir çok markanın defilesinde yer aldı. 2011 yılında Best Model Of yarışmasında 2. olan Yusuf Çim 2011 Best Of Turkey Best Press ( Basın 1.’liği) kazandı.

[mavitext]Servet Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Yusuf Çim modellik ve oyunculuk dışında şarkıcı olarak da tanınmıştır. 2013 yılında “Olsun Bi Kere” adlı ilk albümünü çıkararak müziğe başladı. Almanya ve Belçika’da konserler verdi. Yusuf Çim şarkıcılık ve modellik dışında dizi projelerinde yer almaya başladı. Show Tv ekranlarında 2014 yılında yayınlanan Ezra isimli dizide rol aldı. Dizide Rüveyda Öksüz, İsmail Filiz, Serkan Şenalp gibi isimlerle birlikte rol aldı.

Yusuf Çim, dizi dışında yarışma programları da sundu. Show Tv ekranlarında yayınlanan Piramit isimli yarışmayı sundu. 2015 yılında yayınlanan Çilek Kokusu isimli dizide Burak karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında ise Hanım Köylü isimli dizide rol alacan oyuncu Ferid Sabit karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında Seven Ne Yapmaz isimli dizide Ozan karakterini canlandıran oyuncu Fox ekranlarında 2017 yılında yayınlanan ve 4 bölüm sonra final yapan İçimdeki Fırtına dizisinde Emre karakterini canlandırmıştır. Yusuf Çim’e yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Servet Dizisi Ferah Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Servet Dizisi Yusuf Çim İçimdeki Fırtına Videosu

Etiketler: servet can boyu servet can gerçek adı servet can kim servet can oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL