Servet Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Nerede?

Servet Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Nerede?

Yazar: Emre Servet Dizisi

Ortaks Yapım’ın Show Tv için hazırladığı 2018 Mart ayı gibi ekranlarda olacak dizi Servet’in önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanıyor. Can Yaman, Sebahat Kumaş, Baran Bölükbaşı dizide başrol oynayacak oyuncular olurken dizide rol alacak diğer oyuncular için cast çalışmaları devam ediyor. Servet dizisi ile ilgili merak edilen konulardan bir tanesi de çekimlerinin nerede yapılacağıdır. Servet dizisinin çekimleri ile ilgili bilgiler yazımızın devamında.

Servet Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Nerede?

Show Tv’de mart ayı gibi ekranlarada olması beklenen dizi Servet’in yönetmeni Devrim Yalçın oldu. Dizinini çekim yeri henüz belli olmamakla beraber dizinin konusunda Adana ili geçiyor. Dizinin konusunda başrol oyuncusu zengin bir adamın varisini bulmak için Adana iline gidiyor. Buradan dizinin İstanbul ve Adana illerinde çekimlerinin olacağını düşünüyorum. Kesin bir durum yok ama eğer konu bu şekilde ise mutlaka Adana’da çekimler yapılacaktır. Kızın fakir biri olduğunu düşünürsek Adana’nın mütevazi ilçeleri ve mahallelerinde çekimler yapılacak. Ayrıca İstanbul’un da zengin muhitlerinde çekimlerin yapılacağını düşünüyorum.

Servet dizisinin konusu ise şu şekilde; kimsesizler yurdunda büyüyen Ferah Özay isimli kız, aslında çok zengin bir ailenin varisidir. Yıllar önce annesi dedesinin düşman bildiği biri ile birlikte olunca dedesi Kutret Ferah kızının ölüm emrini vermiştir. Şimdi kendisi ölüm döşeğindedir ve oğlu gibi bildiği Kerem Kemal’e Fettah’ın bulunması için görev verir. Kerem Adana’ya Ferah’ı bulmak için gider. Bu durum ona aşkın yolunuda açacaktır. Ancak ortada büyük bir sorun vardır. Kutret’in en büyük varisi oğlu Yener Fettah’tır. Yener Ferah’ın bulunduğu yerde öldürülmesi emrini verir. Dizi paylaşılamayan bir servetin entrikalarla dolu hikayesini anlatırken en büyük servetin ise aşk olduğu mesajını vermektedir.

[mavitext]Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Servet dizisinin konusuna baktığımızda dizide bir de Adana’da bulunan bir yetimhane yurdundan bahsediliyor. Adana ilinde kimsesiz çocukların barındığı ve yetiştirildiği bir devlet yurdunda da çekimler yapılacaktır. Servet dizisinin çekim yerleri netleştiğinde buradan güncelleme yapacağız.

[pembetext]Boğaziçi Rapsodisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: servet dizisi adana da nerede çekiliyor servet dizisi çekim yerleri servet dizisi istanbulda nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL