Servet Dizisi Hande Kimdir? (Cemre Gümeli )

Servet Dizisi Hande Kimdir? (Cemre Gümeli )

Yazar: Emre Servet Dizisi

Show Tv ekranlarında perşembe günü yayınlanacak olan Servet dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri ile merak konusu oldu. Dizide Hande karakteri ise merak konusu oldu. Hande dizide Kudret Fettah’ın biricik kızı, medarı iftiharı, göz bebeği olan Hande kazanma hırsından uzaktır. Ancak aşkta dominant bir kadındır. Dizide Hande karakterini canlandıran oyuncu ise Cemre Gümeli’dir. Peki Cemre Gümeli kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Servet Dizisi Hande Kimdir? (Cemre Gümeli )

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 172 cm boyunda 54 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlü olan oyuncu ikizler burcudur. Üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi bölümünde tamamlamıştır. Gaye ve Doğan Gümeli’nin kızı olan Cemre Gümeli, kısa saçlı, her tarafı yara bere içinde ama asla ağlamayan sokakta oynayan son nesil olduğunu bilircesine eve girmeyi şiddet ile reddeden, aynı zamanda bale ve piyano derslerini de aksatmayan, 7 yaş itibariyle tam zamanlı ablalığa geçiş yapan haylaz ama sorumluluk sahibi bir çocuktu.

Cemre Gümeli oyunculuğa tam olarak karar verdiği yılların lise yılları olduğunu söylüyor. Ancak oyunculuğun çocukken başladığını da sözlerine ekleyen başarılı isim üniversiteye girdikten sonra farklı bir çok grupta yer aldığını belirtmiştir. Haldun Dormen’den eğitim alan oyuncu farklı ekollerle tanışmak için New York’a gitmiştir. Oyuncu buradan döndükten sonra oldum dememesine karşın oyunculuk yapmaya da kendisini hazır hissetmiştir.

[saritext]Servet Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Cemre Gümeli, oyunculuğa tam hazır olduğu zamanda Tatlı İntikam isimli diziden teklif almış ve Simay karakterini canlandırmıştır. İlk projesi olması dolayısıyla ayrı bir heyecan yaşayan ve tedirginlik yaşayan oyuncu bu tedirginliğini ekip arkadaşları sayesinde gidermiştir. Oyuncu en zayıf yönünün kararsızlığı olduğunu söylerken en güçlü yanının ise demoralize olduğunda bile hayatında kahkahayı eksik etmemesi olarak gösteriyor.

Cemre Gümeli kendisi için önemli olanın yaptığı işten haz almak olduğunu belirtirken, ne kadar içine siniyorsa o kadar başarılı olduğunu söylüyor. Başarı için sadece kişisel hazların değil oyuncu isen seyircinin de tatmin olması önemlidir diyen Cemre Gümeli’ye yeni projesi Servet dizisinde başarılar dileriz.

[mavitext]Servet Dizisi Yiğit Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Servet Dizisi Cemre Gümeli Videosu

Etiketler: servet hande gerçek adı servet hande kim servet hande oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL