Servet Dizisi İzlendi mi? Reyting Sonuçları!

Servet Dizisi İzlendi mi? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Servet Dizisi

Show Tv ekranlarında perşembe günleri yayınlanacak olan yeni dizi Servet, hem oyuncu kadrosu hem konusu ile iddialı bir dizi olacak. 12 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan Servet dizisi reytingleri nasıl? Dizi izleyiciden rağbet gördü mü? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Servet Dizisi İzlendi mi? Reyting Sonuçları!

Ortaks Yapım’ın Show Tv ekranları için hazırladığı, yapımcılığını Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel’in yaptığı, senaryosunu Murat Boyacıoğlu’nun yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh’in oturduğu, Yusuf Çim, Bahar Şahin, Ali Sürmeli, Ahsen Gürzap, Tülay Günal, Baran Bölükbaşı, Bora Cengiz, Miray Akay gibi oyuncuların yer aldığı Servet dizisinin ne kadar izlendiği merak konusu oldu.

Servet dizisinin izlenme oranları açıklanıncaya kadar dizi ile ilgili düşüncelerimizi paylaşmakta fayda mülahaza ediyorum. Öncelikle dizi yayınlanmadan önce Cuma günü yayınlanacağı söylenmiş ancak yayınlanmasına bir hafta kala dizinin perşembe günü yayınlanacağı bildirilmişti. Bu durum bana göre iyi bir izlenim olmadı. Diziye güveniyorsan hangi günde olursa olsun yayınlamak gerekiyor. Burada o günde yayınlanan dizilerde önem taşıyor.

[saritext]Servet Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Perşembe günü yayınlanan dizilere baktığımızda Vatanım Sensin, Mehmetçik Küt’ul Amare gibi iki tane tarihi dizi var. Bu güne 3. bir tarihi dizi koymak çok mantıklı değil. Zaten iki tarihi dizide 10 reyting üzerine çıkması gerekirken çıkamıyorlar. Belki bir tane yayınlansa çıkabilirler. Zira Vatanım Sensin Mehmetçik dizisi yokken 10 reytingleri görmüştü. Bu günde yayınlanan Kanatsız Kuşlar ve Bizim Hikaye ise hem romantik hem gerilimi olan, (Bizim Hikaye’de komedi de bulunuyor) dizilerdir. Dolayısıyla bu güne romantik, gerilim dizileri koymak mantıklı değil.

Bu günde yayınlanan yeni dizi Avlu ise aksiyon ve bilinmezlik ve dram dizidir. Burada izleyicinin merak ettiği bir çok konu var ve oyuncu kadrosu ile dizi 6 reytingin üzerinde iyi bir izlenme aldı ve her geçen gün reytinglerini artırması bekleniyor. Şimdi Servet dizisinin bu günde bulunan dizilerden bir farkı olması ve izleyicinin merak duygusunu artırması gerekiyor. Yani izleyici diziyi neden izlesin? Sırf oyuncu kadrosu için mi yoksa konusu için mi? Yoksa her ikisi bağlamında izleyiciye vermek istediği bir şeyler mi var? Bunu izleyip göreceğiz. Siz Servet dizisinin ilk bölümünü izlediyseniz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? İkinci bölümünü de izlemeyi düşünüyor musunuz? Reyting sonuçları geldiğinde sayfamızda olacak.

[mavitext]Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Servet dizisi reyting sonuçları açıklandı. Totalde 2.09 reyting ile 25., AB grubunda 2.37 ile 15., ABC grubunda ise 2.44 reyting ile 18. sırada yer aldı. Servet dizisi beklentilerin altında kaldı ve ikinci bölümde de aynı reytingleri alırsa dizi erken final veya yayından kaldırılabilir. Benim düşüncem dizinin yayından kaldırılıp yaz ayında devam etmesi yönündedir.

Etiketler: servet dizisi izlendi mi servet reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL