Servet Dizisi Kerem Kimdir? (Can Yaman) Sevgilisi

Servet Dizisi Kerem Kimdir? (Can Yaman) Sevgilisi

Yazar: Emre Servet Dizisi

Show Tv’de mart ayı ortalarında yayınlanması beklenen Servet Dizisinde karakterler ve oyuncular belli olmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi de dizide başrol olan Kerem karakteridir. Dizide Kerem karakterini canlandıran oyuncu ise Can Yaman’dır. Can Yaman kimdir? Tanıyalım.

Servet Dizisi Kerem Kimdir? (Can Yaman) Sevgilisi

Can Yaman 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.83 boyunda 70 kg ağırlığında olan oyuncu ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Baba adı Güven Yaman’dır. 5 yaşında anne ve babası ayrılan Yaman’ın büyükannesi Makedon, büyükbabası ise Yugoslav’dır. İlk ve ortaokulu Bilfen Koleji’nde bitiren yıldız isim, lise eğitimi için İtalyan Lisesi’ni seçmiştir. Lise son sınıfta ise öğrenci değişim programı ile Amerika’ya gitmiştir. Lise yılları başarılı geçen oyuncu Üniversiteyi Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünde okuyup bitirmiştir. Üniversitede iken de değişim ile son sınıfta Amerika’ya giderek orada eğitimini tamamladı.

Can Yaman Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1 yıl kadar staj yaptı. Stajını tamamlayan Yaman ünlü bir firmada yaklaşık 6 ay avukatlık yaptı. Kahverengi gözlere siyah saçlara sahip ve fiziği ile dikkatleri hemen üzerine çeken oyuncu arkadaş çevresinin sen oyuncu olmalısın sende iş var demesi üzerine oyunculuğa yönelmiş ve bu işte başarılı bir isim olmuştur. Lisanslı basketbol oynayan başarılı isim, gitar, piyano, bateri, masa tenisi, rafting, badminton gibi yetenekleri bulunmaktadır. Ayrıca, Türkçe, Lazca, İtalyanca, İngilizce, Almanca bilmektedir. Oyunculuğa katkıda bulunacağını düşünerek dans eğitimleri de almıştır. Ayrıca Cüneyt Sayıl’dan oyunculuk eğitimleri almıştır.

[mavitext]Servet Dizisi Başar Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Can Yaman, ilk olarak 2014 yılında Gönül İşleri isimli dizide Bedir karakterini canlandırmıştır. Bennu Yıldırımlar, Selma Ergenç’de kadroda yer alan oyunculardandır. Oyuncu 2015 yılında Osman Sınav’ın yaptığı İnadına Aşk dizisinde rol almıştır. 2016 yılında ise Hangimiz Sevmedik adlı projede sevenlerin karşısına Tarık rolü ile çıkmıştır. Oyuncu son olarak 2016 yılının son günü final yapan Star Tv ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisinde Ferit karakterini canlandırmıştır. Dizide Özge Gürel ile başrol oynamıştır. Can Yaman’ın sevgilisi kendisi gibi oyuncu olan Bestemsu Özdemir‘dir.  Can Yaman’a yeni projesinde başarılar diliyoruz.

[pembetext]Boğaziçi Rapsodisi Dizisi İçin Tıklayınız![/pembetext]

Can Yaman Videosu

Etiketler: servet dizisi kerem boyu servet dizisi kerem gerçek adı servet dizisi kerem kim servet dizisi kerem rol aldığı diziler servet dizisi kerem sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL