Servet Dizisi Korkmaz Kimdir? Gerçek Adı? Yaşı, Boyu

Servet Dizisi Korkmaz Kimdir? Gerçek Adı? Yaşı, Boyu

Yazar: Emre Servet Dizisi

Ortaks Yapım’ın Show Tv ekranlarında yayınlaması palanlanan Servet dizisinde yetiştirme yurdunda yetişen Ferah aslında çok zengindir. Kendisine yıllar önce sevdiği adama kaçan annesini öldüren dedesinden yüklü miktarda servet kalır. Dedesi torununu bulmak için oğlundan daha çok güvendiği Kerem’i görevlendirmiştir. Kerem Ferah’a aşık olurken bir tehlike yaklaşmaktadır. O da mirasın en büyük ortağı olan Yener Fettah’tır. Servet dizisinin konusu kadar dizide rol alacak oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. Dizide yetiştirme yurdunda yetişen Korkmaz karakteri de merak konusu oldu. Peki Korkmaz kimdir? Gerçek adı? Yaşı, Boyu? Tüm bilgiler yazımızda.

Servet D. Korkmaz (Baran Bölükbaşı) Kimdir? Gerçek Adı? Yaşı, Boyu

Servet dizisinde Korkmaz karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı Baran Bölükbaşı’dır. Baran Bölükbaşı 1994 yılında İskenderun’da dünyaya gelmiştir. 1. 75 boyunda ve 70 kg ağırlığındaki yakışıklı oyuncu küçük yaştan itibaren hayal ettiği oyunculuk için ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerinin ardından Üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyuncu kahverengi göz rengine sahip olmakla beraber, siyah saçlı ve koç burcudur. Baran Bölükbaşı 10 yaşında babasının almış olduğu gitar ile birlikte sanatla tanışmış oldu.

Baran Bölükbaşı her rolü cnlandırabilecek yeteneklere sahipken kendisi verdiği bir röportajda aksiyon ağırlıklı rollerde oynamak istediğini belirtmiştir. Canı sıkkın olduğunda müziğe sığınan oyuncu sıkıntısını babasına veya yakınlarına anlatarak tavsiyelerini almayı ihmal etmezmiş. Gladyatör, Vizontele ve Organize İşler filmlerini sürekli izlese de tekrar izlemekten bıkmayacağı filmler olarak tanımlıyor. Önceliği kariyeri olan oyuncunun sonrasında ailesi ve arkadaşları geliyormuş.

[mavitext]Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Baran Bölükbaşı’nın kariyerine baktığımızda Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane dizisi ilk dizi projesidir. Dizide Fiko karakterini canlandırırken “Gülüm” kelimesi oyuncu ile adeta birleşti. İnsanlar dışarıda Baran’ı gördüklerinde Gülüm! diye sesleniyorlarmış. Dizide Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Rojda Demirer ve Reha Özcan gibi önemli isimlerle oynama şansı yakalayan oyuncu dizideki arkadaşlıkları ise çok samimi bulmuştur. Baran Bölükbaşı’na yeni projesinde başarılar dileriz.

[pembetext]Servet Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Servet Dizisi Baran Bölükbaşı Şarkı Videosu

Etiketler: servet dizisi korkmaz boyu servet dizisi korkmaz gerçek adı servet dizisi korkmaz rol aldığı diziler servet korkmaz kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL