Servet Dizisi Neden Final Yaptı? Neden Erken Bitti?

Servet Dizisi Neden Final Yaptı? Neden Erken Bitti?

Yazar: Emre Servet Dizisi

Show TV’nin yaklaşık 1 yıl süren hazırlık aşamasının ardından ekran serüvenine başlayan yeni dizisi Servet seyirci çekmekte zorlanınca dizinin final yapmasına karar verdi. 3 mayıs perşembe yayınlanan 4. bölümü ile ekranlara veda edecek. Servet dizisi neden tutmadı neden izlenmedi neden final yapıyor sorularının detayları devamında…

Başrollerini Yusuf Çim ve Bahar Şahin’in paylaştığı Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Tülay Günal, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay gibi güçlü isimlerin de yer aldığı dizi için kalabalık bir ekip büyük emekler verdi.

 

4 hafta önce yayına başlayan dizi bu akşam final yapacak. Dizinin final yapma sebebi yeterince izleyici kitlesine ulaşamaması. Daha önce Seven Ne Yapmaz dizisinde rol alan ve dizinin düşük reytinglerden dolayı kısa sürede final yapmasının ardından Servet dizisiyle izleyici karşısına çıkan genç oyuncu yine büyük bir talihsizlik yaşadı. Yusuf Çim’in büyük umutlarla ekrana gelen dizisi tutmadı.

 

Ortaks Yapımın Show TV için özel olarak hazırladığı dizinin başrol oyuncuları arasında yeterince uyum olmadığı ve iki oyuncunun partner olarak kimyalarının tutmadığı izleyenler tarafından eleştirildi. Ayrıca dizinin senaryosu son zamanlarda ekrana gelen İnsanlık Suçu ve Bir Mucize Olun dizileriyle hemen hemen aynı. Bu da dizinin büyüsünü kısa sürede bozdu. İzleyici artık bu kadar basit konulu ve senaryolu dizileri izlemeyi tercih etmiyor.

Servet dizisi yayınlandığı 3 hafta boyunca reytinglerde ilk 10 dizi arasına dahi girmeyi başaramadı. Aslında Yusuf Çim geniş dan kitlesine sahip başarılı bir oyuncu. Fakat dizideki partneri ve senaryonun basitliği oyuncunun şansını azaltıyor.

Servet dizisinde emeği geçen ön ve arka plandaki herkese emekleri için teşekkür ederiz.Yeni projelerde buluşmak dileğiyle. Sizler de Servet dizisi neden final yapıyor konusuyla ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: servet dizisi neden bitti servet dizisi neden final yapıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL