Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu?

Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu?

Yazar: Emre Servet Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanması beklenen dizi için çalışmalar devam ediyor. Ortaks Yapım Deli Fişek ve Günah dizileri ile ilgi cast çalışmaları devam ederken Show Tv için yeni bir dizi hazırlığında olduğu iddia edildi. Dizinin şu an ismi Servet olarak belirlenirken ilerleyen günlerde isim değişikliği yapılabilir.

Dizilerde isim değişikliği zaman zaman yapılıyor. Bunu daha önce Sarı Melekler ismi ile açıklanan ve son olarak Dostlar Durağı olarak değişen Kanal D de yayınlanacak dizi de görmüştük. Ayrıca yine Kanal D ekranlarında fragmanı yayınlanan Kızlarım İçin dizisinin ismi de daha önce Katilin Kızları olarak belirlenmişti. Dizinin oyuncu kadrosunda kimler olacak?

Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu?

Ortaks Yapımın Show Tv için çalışmalara devam eden dizi Servet dizisisinde cast çalışması devam ettiği iddia ediliyor. Yönetmeni belli olmayan dizinin oyuncu kadrosuda belli değil. Servet dizisinde rol alabilecek şu an boşta olan oyuncular bulunuyor. Bunlar arasında daha önce Gülizar dizisinde rol alacağı söylenen sonrasında bu düşünceden vazgeçilen Elçin Sangu ile bir süre ekranlardan uzak kalacak olan Neslihan Atagül dizi için rol alacak başrol oyuncuları olabilir. Servet Dizisinde rol alacak başrol oyuncuları belli oldu. Dizide Can Yaman, Sabahat Kumaş ve Baran Bölükbaşı başrol oynayacak isimler oldu.

[mavitext]Boğaziçi Rapsodisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Servet Dizisi Konusu

Paylaşılamayan bir servetin entrikalarla dolu hikayesini anlatan dizide kimsesizler yurdunda büyüyen Ferah Özay isimli kız aslında çok zengin bir ailenin varisidir. Yıllar önce düşmanı ile birlikte olan annesinin ölüm emrini veren dedesi Kutret Fettah şimdi ölüm döşeğindedir. Oğlu gibi sevdiği Kerem Kemal’e Ferah’ın bulunması için görev verir. Kerem Kemal Ferah’ı bulmak için Adana’ya yola çıkacaktır. Bu yol ona büyük bir aşkın kapısını da aralayacaktır. Ancak ortada bir sorun vardır. Kutret’in en büyük mirasçısı oğlu Yener Fettah’tır. Yener Ferah’ı öğrendiği anda öldürülme emrini verir. Servet dizisi hayatta en değerli olanın servet değil aşk olduğu mesajını vermektedir.

Servet Dizisi Can Yaman Kimdir?

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncunun küçük yaşta annesi ve babası ayrıldı. Lise eğitimini İtalyan Lisesi’nde tamamlayan oyuncu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite eğitimini tamamladı. Dünyaca ünlü bir firmada 6 ay avukatlık yaptı. 1.83 boyunda 70 kg ağırlığında olan oyuncu siyah saçlı ve kahverengi gözlüdür. Çevresinin etkisi ile oyunculuk yapmaya karar veren Can Yaman özel oyunculuk eğitimleri aldı. Profesyonel basketbolcu olan oyuncu futbol, gitar, masa tenisi gibi sporlarla ilgilenen oyuncu Lazca, İtalyanca, İngilizce, Almanca bilmektedir. Gönül İşleri, İnadına Aşk ve Hangimiz Sevmedik adlı dizilerde rol alan oyuncu son olarak Star ekranlarında final yapan Dolunay adlı dizide Ferit karakterini canlandırmıştır.

Servet Dizisi Sabahat Kumaş Kimdir?

1989 yılında Aydın ilinde dünyaya gelen oyuncu 1.67 boyunda 52 kg ağırlığındadır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü mezunu olan oyuncu Ekol Drama’da Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi aldı. Arka Sıradakiler adlı dizi ile oyunculuk hayatına başlayan oyuncu Adanalı ve Muhteşem Yüzyıl ve Karagül adlı dizilerde rol aldıktan sonra Fox ekranlarında yayınlanan dizi Kalbimdeki Deniz’de rol almış ve 45. bölümde diziden ayrılmıştır.

Servet Dizisi Baran Bölükbaşı (Korkmaz) Kimdir?

1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.75 boyunda 70 kg ağırlığında olan oyuncu Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane adlı dizide Fiko karakterini canlandırmıştır. Oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan ve erken final yapan Sevdanın Bahçesi adlı dizide Tolga karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]Masum Değiliz Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Servet Dizisi Bora Cengiz (Başar) Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1.82 boyunda 72 kg ağırlığındadır. Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan başarılı ismin Gidene isimli albümü bulunmaktadır. Oyunculuk dışında yönetmenlikte yapan Cengiz, ilk filmi Sükut’tur. Bora Cengiz son olarak Bodrum Masalı’nda Cenk karakterini canlandırmıştır.

Servet Dizisi Alicia Kapudağ Kimdir?

1990 yılında Kanada’da dünyaya gelen oyuncu 1.68 boyunda 52 kg ağırlığındadır. Eğitimini University of Toronto Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk bölümünde almıştır. Oyuncu son olarak AteşBöceği dizisinde Arzu karakterini canlandırmıştır.

Servet Dizisi Arsen Gürzap Kimdir?

1946 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda okudu. Kanlı Düğün, Bir İstanbul Masalı, Yıldızlar Gece Büyür gibi projelerde yer aldı.

Servet Dizisi Bekir Çiçekdemir Kimdir?

1978 yılında Adana’da dünyaya geldi. Türkan, Leyla ile Mecnun, Karaoğlan, Çanakkale 1915 projelerinde yer aldı.

Siz Show Tv ekranlarında Servet isminde bir dizi yayınlanırsa başrolde hangi oyuncuları görmek istersiniz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Servet Dizisi Fragmanı!

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı.

Etiketler: servet dizisi başrol oyuncuları servet dizisi hangi kanalda servet dizisi konusu servet dizisi oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL