Sev Yeter Dizisi 1. Bölüm Özeti 18 Haziran Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi başlıyor. Dizinin ilk bölümü 18 haziran pazartesi ekrana gelecek. Kalbi çocuk sevgisiyle dolu olan İşita ve kalbini aşka kapatan öfkeli bir iş adamı olan Raman’ın hikayesi izleyenleri ekrana kilitleyecek. Sev Yeter dizisi 1. bölümde neler yaşanacak?

Sev Yeter dizisi ilk bölümde İşita ve Raman’ın tanışmasını izleyeceğiz. İşita başarılı ve kendi halinde bir diş hekimidir. Bir çocuk hastasının dişini çekmek için iş yerindedir. Çocuklarla arası çok iyi olan İşita dişinin çekilmesinden korkan çocuğu ikna ediyor ve dişini çekiyor. Çoğun annesi ilgisinden dolayı İşita’ya teşekkür ediyor. Ve ona kaç tane çocuğu olduğunu soruyor. İşita buraya gelen bütün çocukların onun olduğunu söylüyor.

İşita’nın annesi Amma, kızı İşita’nın evlenmesini çok istiyor. Ve onu evlilik bürosuna götürmeye ikna ediyor. İşita, evlilik bürosuna gitmek için annesini almaya geldiğinde komşuları Bayan Bhalla’nın arabasına çarpıyor.

Bayan Bhalla arabasını hasara uğratan İşita’dan tazminat talep ediyor. İşita parası olmadığı için çek veriyor. Bu sırada annesi geliyor ve Bayan Bhalla’nın hatalı olduğunu arabayı yanlış park ettiği için onun hatalı olduğunu söylüyor. Çeki almaya çalışıyor fakat Bhalla İşita’dan çeki alıyor.

Evlilik bürosuna gittiklerinde Bayan Bhalla’nın da orada olduğunu görüyorlar ve İşita’nın annesi Amma, evlilik bürosunda Bhalla’yı gördüğünü herkese söylemekle tehdit ediyor. Evlilik bürosunda herkes kendini tanıtıyor. İşita orada bir erkekle tanışıyor ve sohbet ediyorlar.  Fakat çocuk aniden geri çekiliyor. İşita neden reddedildi? İşita  tanıştığı erkeğe kendisiyle ilgili önemli bir geçeği açıklıyor. Bu yüzden reddediliyor.

İşita ve annesi evlerine dönerken bir köpek yavrusu görüyorlar. İşita köpek yavrusunu trafikten kurtarmaya çalışırken küçük bir kızın da köpeğe doğru koştuğunu görüyor. Küçük kıza durmasını söylüyor fakat kız durmuyor. İşita tam kıza araba çarpmak üzereyken onu kurtarıyor. Kızın ismi Ruhi’dir. Ruhi’nın bakıcısı geliyor  ve Ruhi’yi kurtardığı için teşekkür ediyor.

Bhalla  oğlu Raman’ın on iki evlenme teklifi almasından memnun olarak evlilik bürosundan ayrılıyor. Ruhi köpek yavrusunu eve sokmak istiyor. Fakat babaannesi Bhalla, Ruhi’nin bir köpek yavrusu getirmesini onaylamaz. Zorla köpeği eve alsa da Bhalla köpeği tekrar evden gönderir.

İşita, Ruhi’ye köpeğe bakacağını söyler ve Ruhi’ye onu istediği zaman gelip görebileceğini söylüyor. Bhalla arkadaşlarının yanından ayrılırken Torunu Ruhi görür ve yanına çağırır. Bu sırada Bhalla’yı Raman arar ve konuştuktan sonra Ruhi’ye babasının onunla konuşmak istediğini söyleyerek telefonu Ruhi’ye verir. Fakat Raman, Ruhi’yle konuşmadan telefonu kapatır.

İşita Ruhi’nin üzüldüğünü görür ve nedenini sorar. Ruhi babasının onunla konuşmadan telefonu kapattığını söyler. İşita tekrar arar fakat babasının kızıyla asla konuşmadığını fark eder.

Etiketler: sev yeter 1. bölüm neler olacak sev yeter 18 haziran özeti


Yorumlar

  • DİLARA

    ishitanin oyunculugnu cok seviyorum istambul

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL