Sev Yeter Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Konusu Kanal 7 (Yeh Hai Mohabbatein)

Sev Yeter Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Konusu Kanal 7 (Yeh Hai Mohabbatein)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal 7 ekranlarında daha önce hiç yayınlanmayan Sev Yeter dizisi 18 haziran pazartesi 20.15’te Hint dizilerinin tek adresi olan Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına başlıyor. Nefretle başlayan bir aşk hikayesini konu alan Sev Yeter oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? İşte Sev Yeter dizisiyle ilgili tüm merak edilenler ve detaylar…

Sev Yeter Dizisi Detaylı Konu Özeti

Raman Kumar  Omprakash Bhalla, ilk eşiyle olan evliliğini yürütememiş hayata ve aşka küsmüş Pencaplı zengin bir iş adamıdır. İlk  evliliğinden iki çocuğu olan Raman, kendisini işini adamış ve hayatta başka hiçbir şey düşünemez bir hale gelmiştir.  Raman’ın ilk eşinden olan kızının ismi Ruhi, oğlunun ismi ise Adiya’dır. Raman’ın kızı kendisiyle birlikte yaşıyor, oğlu ise eski eşinin yanında kalıyor. Raman’ın eski eşi Shagun, Raman’ın rakibi ve eski patronu Ashok ile birlikte yaşıyor. Ashok ve Raman arasında her zaman rekabet yaşanmıştır. Ashok, Raman’ı iş dünyasında saf dışı bırakmak için uğraşıyor.

Sev Yeter dizisinin diğer başrol oyuncusu İshita Iyer ise başarılı bir diş hekimidir. İshita, biyolojik olarak çocuk sahibi olması imkansız genç ve güzel bir kadındır. İshita Iyer boşanmış olan babasıyla birlikte yaşamaktadır. İshita’nın ablası Vandita ise kolejde öğretim görevlisi olarak çalışan Bala ile evlidir ve çiftin Şravan isminde oğlu vardır.

Yaşanan bir kaç olayın üzerinden Raman’ın eski eşi Ruhi’nin velayetini almak isteyince; Raman ve İshita velayeti vermemek için formalite evliliği yaparlar. Raman’ın eski eşi Shagun ; Raman ve İshita zamanla birbirlerine ilgi duyduğunu anlar ve onları kıskanmaya başlar. Ruhi kısa sürede İshita’ya alışıyor ve onu annesi gibi görmeye başlıyor.

Sev Yeter; Ah Kalbim dizisinin yapımcısı Ekta Kapoor imzası taşıyor. Dizinin Hindistan’da yeni bölümleri yayınlanmaya devam ediyor.

Sev Yeter Dizisi İshita kim? Divyanka Tripathi:  Orijinal ismi Ye Hai Mohabbatein olan Sev Yeter dizisinde Dr. Ishita rolüne hayat veren oyuncu, 14 Aralık 1984 tarihinde Hindistan’ın Bhopal şehrinde dünyaya gelmiştir. İlk dizisi Banoo Main Teri Dulhann’dır. Sadece Hindistan’ın değil dünyanın tanıdığı bir oyuncudur. Sosyal medya hesabında 7.6 milyon takipçisi bulunuyor.

Sev Yeter Raman Kumar Omprakash Bhalla Kim? Karan Patel:  Bir zamanlar karısına deli gibi aşık olan Raman, artık kimseye güvenmeyen ve aşırı derecede öfkeli bir insan haline dönüşmüştür. Geçmiş deneyimleri ilişkilere olan inancını yerle bir etmiştir. Bu karaktere hayat veren oyuncu Karan Patel; 23 Kasım 1983 tarihinde Hindistan’ın Calcutta şehrinde doğmuştur. Oyunculuğun yanı sıra sunuculuk da yapan Karan Patel, 2004 yılından itibaren birçok dizi ve projede yer almıştır.

Sev Yeter Adi (Aditya Bhalla) Kim? Abhishek Verma:

27 Ocak 1990 tarihinde Hindistan’ın Chandigarh kentinde dünyaya gelmiştir. 2014-2015 yılları arasında Milyon Dolarlık Kız dizisinde rol almıştır. 

Charu Mehra = Sonakshi Supta Aarushi Gupta rolünde.

Ruhanika Dhawan= Pihu Raman Bhalla rolünde.

Aditi Bhatia= Ruhi Raman Bhalla rolünde yer alıyor.

Ribbhu Mehra=  Aliya’nın okuldan arkadaşı Nikhil rolünde yer alıyor.

Abhishek Verma=  Aditya Raman Bhalla, Aliya’nın kocası ve Raman’ın Kumar’ın oğludur

Krishna Mukherjee = Aliya Aditya, Bhalla Aditya’nın karısı

Anita Hassanandani = Shagun Abhimanyu Raghav, Raman Kumar Omprakash Bhalla’nın eski karısı

Sumeet Sachdev = Abhimanyu Raghav Mani  Ishita’nın arkadaşı

Etiketler: sev yeter dizisi konusu sev yeter dizisi oyuncuları sev yeter ishita kim sev yeter raman kumar kim


Yorumlar

 • EMOJİ

  HİNT DİZİLERİNDE KONULAR HEP AYNI. FORMALİTE EVLİLİK VE EVLİLİKLERİN AŞKLA BİTMESİ. HİNTLİ DİZİ YAZARLARI KONU ÜRETMEKTE KISIR DÖNGÜ İÇİNDE DÖNÜP DÜNÜP DURUYORLAR.

 • EMOJİ

  HİNİZİLERİNDE KONULAR HEP AYNI. FORMALİTE EVLİLİK VE EVLİLİKLERİN AŞKLA BİTMESİ. HİNTLİ DİZİ YAZARLARI KONU ÜRETMEKTE KISIR DÖNGÜ İÇİNDE DÖNÜP DÜNÜP DURUYORLAR.T D

 • emsal

  BİRİ HİNTLİ SENARİSTLERE FARKLI SENARYOLAR ÜRETEBİLME TİYOSU VERSİN. AYNI KONULARI İÇEREN FARKLI ADLAR ALTINDA DİZİLER ÇEKMEK YERİNE, FARKLI KONULARDA DİZİLER ÇEKSİNLER.

 • Yanihindistan

  Hintlileryani kısır döngü içindeyse millet sizi de görelim..

 • Anonymous

  Aditya bhalla kimdir .

 • berrak

  Süper bir dizi

 • Yeliz ayla

  Ben ishitaya hayranım o çok tatlı bir hanımefendi ve çok kibar ruhi te çok iyi davranır raman karizmatik

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL