Sevda’nın Bahçesi Final mi Yapıyor? Neden Bitti?

Sevda’nın Bahçesi Final mi Yapıyor? Neden Bitti?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında yapımcılığını Gold filmin üstlendiği Cumartesi günlerinin dizisi Sevda’nın Bahçesi’den haber var. Baş rollerinde Sibel Can, Emre Kınay gibi önemli isimlerin oynadığı film final mi yapıyor? Dizi bitiyor mu?

Sevda’nın Bahçesi Final mi Yapıyor?

Kanal D ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan dizi Sevda’nın Bahçesi büyük umutlarla yayın hayatına girmiş ve reytinglerde üstlerde olması bekleniyordu. Ancak dizi beklenen ilgiyi görmeyerek reytinglerde istenilen seviyelerde olmayında kanal yönetimi tarafından dizinin bitirilme kararı alındı. Bu karar ile dizi 4. Bölüm ile yayın hayatına so verecek. Dizi Cumartesi günü final yapacak. Bu durum dizi takipçilerini üzse de Sevda’nın Bahçesi reyting kurbanı bir dizi olarak tarihe geçmiş olacak.

Sevda’nın Bahçesi konu olarak; yıllar önce birbirini sevip evlenen Levent ve Sevda’nın 18 yıl önce boşanmasını anlatan dizi de Levent’e hamile kalan ve bunu söyleyeceği anda Levent’in ayrılık kararı almasıyla çocuğunun olacağını söylemekten vazgeçen ve yıllar sonra bir araya gelen ikilinin birbirine nefret ve aşkını anlatıyor.

Sevda’nın Bahçesi Fragman!

Sevda’nın Bahçesi dizisinin final kararı almasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

 

Etiketler: sevdanın bahçesi neden bitti sevdanın bahçesi neden final yapıyor sevdanın bahçesi neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL