Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Oyuncu Kadrosu? Kim Hangi Dizide Oynadı?

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Oyuncu Kadrosu? Kim Hangi Dizide Oynadı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yapımcılığını Focus yapımın üstlendiği Star TV’de Eylül ayında yayımlanacak olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Sevdim Seni Bir kere dizisinde oyuncu kadrosunda kimler var? İşte dizinin takipçileri tarafından merakla beklenen oyuncu kadrosu tüm detaylarıyla sizlerle.

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde; Yağmur Çokgenç(Aslım),Oğuzhan Kayra Koç(Ozan), Şifanur Gül(Eylül), Berk Bakioğlu (Yağız), Didem Aygün, Volkan Murat Benli, Gonca Yakut, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzatcan Rüzgar, Yağmur Ilgım Öztekin, Sevgi Temel, Önder Atakanlı, Zafer Güllü, Pervin Balcı gibi isimler rol alıyor.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi günlük yayınlanacağı için dizideki gelişmelerde hız kesmeden devam edecek. Zaman zaman diziye yeni oyuncularda eklenecek olan dizide tecrübeli isimlerin yanısıra ilk dizi projesi olan oyuncularda yer almakta. Bazı oyuncuların Unutma Beni, Aşkların en Güzeli, Beni Affet, Deniz Yıldızı, Hayat Şarkısı dizilerinde rol alması takipçilerini heyecanlandırdı. Şimdide Sevdim Seni Bir Kere dizisinde kim hangi dizide oynadı? Birazda bu konuya yer verelim.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde Kim Hangi Dizide Oynadı?

Dizinin oyuncu kadrosu belli olduktan sonra bazı oyuncuların birtakım dizilerde oynaması dikkat toplarken kim hangi dizide oynadı merak edilmeye başlandı. İşte merak edilenler

Sevdim Seni Bir Kere Yağmur Çokgenç (Aslım) Kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin genç ve güzel oyuncusu Yağmur Çokgenç Çocuklar Duymasın dizisiyle sizlerle olmuştu. Başarılı oyuncu 2.kez Sevdim Seni Bir Kere dizisiyle ekranlarda olacak. Yeni günlük dizide Aslım karakterini canlandıran oyuncu Yağmur Çokgenç hakkındaki detaylı bilgileri bu yazımızdan ayrıntılı şekilde okuyabilirsiniz.

Sevdim Seni Bir Kere Oğuzhan Kayra Koç (Ozan) Kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin yakışıklı oyuncusu Oğuzhan Kayra Koç Hayat Şarkısı, Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde rol almıştır.

Sevdim Seni Bir Kere Pervin Balcı Kimdir?

Oldukça tecrübeli bir isim olan Pervin Balcı daha önce Belalı Baldız, Deniz Yıldızı, Gönül Kuşu ve Karamel dizilerinde yer almıştır.

Sevdim Seni Bir Kere Çağdaş Serter Kimdir?

Deniz Yıldızı dizisinde “Suna” karakteriyle tanınan başarılı oyuncu Çağdaş Serter Esaretim Sensin günlük dizisinde Bizim Evin Halleri dizisinde de konuk oyuncu olarak bulunmuştur.

Sevdim Seni Bir Kere Önder Atakanlı(Cengiz) Kimdir?

Günlük dizilerle göz aşinalığı bulunan Önder Atakanlı Unutma Beni, Beni Affet dizilerinde rol almıştır.

Sevdim Seni Bir Kere Şifanur Gül (Eylül) Kimdir?

Star Tv’nin yeni günlük dizisi Sevdim Seni Bir Kere’de Eylül karakterini canlandıran oyuncu Şifanur Gül, Ankara Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Berk Bakioğlu dizide Şifanur’a eşlik edecek. Şifanur Gül, günlük dizi Sevdim Seni Bir Kere’de oyunculuk kariyerinin önemli adımlarını atacak. Kendisine başarılar diliyoruz.

Etiketler: Sevdim Seni Bir Kere kim kimdir Sevdim Seni Bir Kere oyuncu kadrosu Sevdim Seni Bir Kere oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL