Sevdim Seni Bir Kere Ozan Kim, Gerçek Adı, Kariyeri, Sosyal Medya Hesabı?

Star Tv ekranlarının konusu ile büyük ilgi toplayan Sevdim Seni Bir Kere dizinin takipçileri tarafından ilk bölümleri merakla bekleniyor. Peki Sevdim Seni Bir Kere dizisinde başrol oyuncu Ozan kim, gerçek adı, kariyeri, sosyal medya hesabı ne? Yayımlanmasına az bir zaman kalan dizi Beni Affet, Unutma Beni günlük dizilerinin yerini tutacak mı?

Dizinin bölümlerinin yayımlanmasından sonra bu konuya yeniden yer vereceğiz. Şimdi dizinin erkek başrol oyuncusu “Ozan” karakterine geçelim. Sevdim Seni Bir Kere Ozan kim, gerçek adı, kariyeri, sosyal medya hesabı hepsi yazımızda sizlerle.

Sevdim Seni Bir Kere Ozan kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Ozan karakterine yer veren Oğuzhan Kayra Koç’tur. Oğuzhan Kayra Koç‘un canlandıracağı Ozan karakterinden biraz  bahsedelim.

Ozan öfkeli, sabırsız hırslı bir gençtir. Ankara’da yaşamaktadır. Babası ölsede  babasının ona öğrettiklerini öldürmemiştir. Babası  ne olursa olsun cesur olmayı kendisi gibi hiç kimseden korkmamayı öğütlemiştir. Öfkeli bir anında Aslım ile  karşılaşan Ozan Aslım’a ilk görüşte aşık olur. Ozan’ın hayatında türlü değişiklikler olacaktır.

tıkla>>> Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kim, Gerçek Adı, Sevgilisi, Kariyeri?

Oğuzhan Kayra Koç kimdir?

Ozan karekterine yer veren Oğuzhan Kayra Koç 28 Ocak 1978 Ankara doğumludur. 21 yaşında olan genç oyuncu 1.85 cm boyunda 73 kg ağırlığındadır. Ankara Akademi Sanat Tiyatrosu’nda görev almıştır. Dizi sektörünün başarılı isimleri Kubilay Karaburçak ve Çağrı Bayrak isimlerinden tiyatro eğitimi aldı. Oyuncumuzun Wing Chunda derecesi bulunmaktadır. Renkli kişiliği bulunan yakışıklı oyuncu at biniciliği ve dövüş sanatlarında oldukça ilgili.

blank

Arasıra alternatif tiyatrolarda da yer alan Oğuzhan Kayra Koç İvedik Oslo kolejinden mezun olduktan sonra oyuncu olabilmek için İstanbul’a taşınmıştır. Daha önce Hayat Şarkısı, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Vatanım Sensin dizilerinde rol almıştır. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde başrol oyunculuğunu üstlenen oyuncu bu dizide de ilgi odağı olacağı kesin.

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin başrol oyuncusu Oğuzhan Kayra Koç bazı tiyatro oyunlarında da rol almıştır. Bunlardan bazıları şunlardır; Peter Pan Müzikali(AAST), Çanakkale Mahşeri(DKK), Çanakkale Mahşeri(DKK),  Çehovda Nesinde  anlatıcı olarak yer almıştır.

Sevdim Seni Bir Kere Oğuzhan Kayra Koç sosyal medya hesabı nedir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin yakışıklı oyuncusu Oğuzhan Kayra Koç sosyal medya istatistiklerine göre 1.802.439 takipçiye sahip. Genç oyuncu bu istatistiklere göre oldukça seviliyor ve büyük ilgi görüyor. Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncunun Instagram adresi ise kockayraoguzhan dir.