Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları, Konusu ve Tanıtım Fragmanı

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları, Konusu ve Tanıtım Fragmanı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star tv’nin yeni sezon dizisi ile ilgili hazırlıklarda sona yaklaşırken diziden ilk kareler de yayınlandı. Senaryosunu Funda Alp’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor. Sevgilisi Geçmiş dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var, konusu ne gibi ayrıntıları sizler için derledik.

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sevgili Geçmiş dizisi ile ilgili sıkı bir cast çalışması yapıldı. Birbirinden başarılı ve ünlü isimler bu dizide bir araya geldi. Dizinin ana castında Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar (Çilem Doğan) ve Melih Selçuk yer alıyor.

Sevgili Geçmiş Dizisi Konusu, Hikayesi

Üç kız kardeş ve sakladıkları büyük sır! Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan “Sevgili Geçmiş” üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor. Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar.

Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

Sevgili Geçmiş Tanıtım Fragmanı

Etiketler: Sevgili Geçmiş Dizisi Konusu Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncu Kadrosu Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları sevgili geçmiş Tanıtım Fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL