Sevgili Geçmiş Nerede Çekiliyor, Güneşli Bahçe Nerede?

Star Tv’nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş reytinglerdeki yükselişini devam ettirirken aynı zamanda meraklı izleyicinin de ilgi odağı olmayı başardı. Dizide ismi geçen Güneşli Bahçe kasabası da oldukça merak ediliyor. Sevgili Geçmiş dizisi nerede çekiliyor, Güneşli Bahçe nerede gibi sorular da haliyle cevap bulmaya çalışıyor.

Kadrosunda Ece Uslu, Emre Kınay,Sevda Erginci,Seçkin Özdemir,Burak Yamantürk,Melis Sezen,Özge Özacar,Burak Çelik,Elifcan Ongurlar,Melih Selçuk gibi isimlerin yer aldığı Sevgilisi Geçmiş dizisi çekim mekanları ile çok merak ediliyor.

Dizinin az çok İzmir’de çekildiği anlaşılıyor. Tabi dikkatli izleyiciler bunun hemen farkına varıyor. Ancak dizide geçen Güneşli Bahçe kasabasının nerede olduğu daha da merak ediliyor. Diziyi takip edenler büyük ihtimal diziyi izlerken google’da Güneşli Bahçe araması yaptılar ve ne yazık ki böyle bir bilgiye rastlayamadılar.

Güneşli Bahçe diye bir otel Çanakkale, bozcaada’da yer almakta. Yani İzmir ile bağlantısı yok. Peki Güneşli Bahçe İzmir’de nerede? Hemen Konya girecek olursak İzmir’de Güneşli Bahçe diye bir kasaba yada belde bulunmamakta.

Sevgili Geçmiş Azra Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

Dizi ekibi böyle bir mekanı kurgusal olarak tasarlamışlar ve dizinin senaryosuna dahil etmişlerdir. Gerçekte Güneşli Bahçe diye bir yer yoktur. Peki Sevgili Geçmiş İzmir’de nerede çekiliyor?

Star Tv’nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş İzmir, Urla, Çeşme ve Kadifekale taraflarında çekilmektedir. Dizi setleri bu mekanlar arasında değişmektedir. Çekilen sahneye göre dizi ekibi sürekli mekan değiştirmektedir.