Şevkat Yerimdar Emrecan Kimdir? (Ataberk Mutlu)

Şevkat Yerimdar Emrecan Kimdir? (Ataberk Mutlu)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarında Cuma günleri yayınlanan dizi Şevkat Yerimdar tüm heyecanı ile devam ederken diziye Emrecan karakteri ile dahil olan oyuncu Ataberk Mutlu Kimdir? Tanıyalım..

Şevkat Yerimdar Emrecan Kimdir? (Ataberk Mutlu)

2005 yılında Tekirdağ Çorlu’da dünyaya geldi. Ailesinin tek çocuğu olan Ataberk Mutlu, Çorlu’da Beşiktaş Futbol Okulu’nda oynuyor. Oyuncu 4 yaşında oyunculuk seçmelerine katılmış buradaki performansı ile seçilmiştir. Oyuncu bir çok dizi ve reklam filmlerinde rol almıştır.

[mavitext]2017 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

İlk olarak İnci Türkay, Haluk Bilginer, Aysun Kayacı’nın rol aldığı Cuma’ya Kalsa isimli dizide rol aldı.Oyuncu 2012 yılında Uluç Bayraktar’ın yaptığı Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor gibi usta isimlerin yer aldığı dizi Karadayı da rol almıştır. Dizide Nazif karakterini canlandırmıştır. Bu diziden sonra Arkadaşım Max adlı sinema filminde rol aldı.

Oyuncu 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Poyraz Karayel’de İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar ile birlikte rol aldı. Bu dizi ile ödül kazandı. 2015 yılı 42. Altın Kelebek Tv Yıldız Ödülleri En İyi Çocuk Oyuncu (Poyraz-Karayel) ödülünü kazandı. Oyuncu ayrıca 2014 yılında Pek Yakında sinema filminde rol almıştır.

Ataberk Mutlu Altın Kelebek Ödül Alırken Videosu!

Etiketler: şevkat yerimdar emrecan gerçek adı şevkat yerimdar emrecan kimdir şevkat yerimdar emrecan oynadığı diziler şevkat yerimdar selaminin yeğeni


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL