Seyit Neden Öldü, Neden Diziden Ayrıldı?

Seyit Neden Öldü, Neden Diziden Ayrıldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gülperi show TV nin en gözde dizileri arasında olmaya devam ediyor. Dizide bitmek tükenmek bilmeyen hüzün Gülperi ve çocuklarından sonra Şimdi de Seyit’in oğlunun başında. Gülperi dizisi Seyit ölerek diziden ayrıldı. Peki seyit neden diziden çıktı? Cem Bender hangi diziye geçti?

Geçtiğimiz bölümde Artemis kaçırılmış Hasan onu kurtarmak için kendi canını tehlikeye atmıştı. Yanan eve kendini bir an bile düşünmeden girmiş Artemis’i oradan kucağına alıp çıkarmıştı. Burada Artemis e karşı olan duyguları açığa çıkmış ve artık Artemis onun için vazgeçilmez hale gelmiştir.

Eyüp ise Kadir’den kurtulmanın yolunu bulmaya kararlıdır. Gülperi ise bu yolda Kadir’i yalnız bırakmayarak Eyüp engelini aşar ve Kadir’in cezaevinden çıkartır. Mutlu son tam başladı diye düşünüp evlilik için gün aldıklarında Eyüp’ün diğer bir planı devreye girer. Kadir Gülperi ile birlikte nikah dairesine giderken Eyüp tarafından bozulmuş arabaları ile kaza geçirirler. Neyse ki sadece Can biraz zarar görmüş olsa da şimdilik hepsi iyidir.

Hasan ise bir yandan babasının suçsuz olduğunu düşünür, diğer yandan ise tüm oklar babasını göstermesi üzerine net kanıt ister. Bu konu için Seyit abisi biçilmiş kaftandır. Durumu Seyit’e anlatır ve arabanın fren sistemini kimin bozduğunu annesinin ve kardeşinin canına kimin kıymak istediğini öğrenmek ister.

Seyit ise her şeyi bilmesine rağmen durumu araştırmaya koyulur. Seyit arabanın fren sistemini bozan kişi ile görüşmeye gittiğinde karşısında buldugu Eyüp’ten başkası değildir. Eyüp burada Sait’e bu duruma karışmamasını ve bu işin arkasında kendisinin olduğunu dile getirir.

Sait ise bu işi kendisinden Hasan’ın istediğini söyleyerek arada bir tartışma çıkar. Eyüp bunu hiçbir şekilde Hasan öğrenmemesi için oracıkta Seyit’in başına vurarak onu yere yığar. Hasan’ın o ortama gelmesi ile babasının kaçması bir olur.

Hasan Seyit abisini hemen hastaneye yetiştirir. Bir süre hastanede tedavi gören Seyit ağır şekilde yaralanmıştır. Doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitirmiştir. Artık kendisini manevi olğlu zannettiği, tüm gerçekle hastanede yüzleşen oglu Gökhan, yıllar sonra bulduğu babasını kaybetmenin ağırlığı altında ezilmistir. Dünya başına yıkılmıştır.

Peki Gülperi Seyit neden oldu? Hangi diziye geçti? Seyit senaryo gereği diziden ölerek ayrıldı. Başka bir dizi için şuan netlesen bir durum yok. Fakat görüşmeler devam ediyor. Gülperi Seyit’in oynayacagi dizi kesinleşince buradan bilgi verilecektir.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL