Sıfır Noktası Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Sıfır Noktası Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sıfır Noktası dizisi ne zaman başlıyor? Sıfır Noktası dizisinde hangi oyuncular yer alacak ? Sıfır noktası dizisi nerede çekiliyor ? Dizinin Çekimlerine başlandı mı ?

Trt 1 ekranlarında başlamaya hazırlanan dizi ” Sıfır Noktası” yakında ekran macerasına başlamaya hazırlanıyor. Dizinin çekimlerine Eylül ayının sonunda başlanacağı söylentiler içerisinde. Dizi kasım ayında sıcacık evimizde dışarıda kar yağarken izleyeceğimiz bir dizi olacak.

Sıfır Noktası Dizisi Konusu

Trt 1 ekranlarında macerasına başlamak için gün sayan proje çekimlerine başlandı. Dizinin konusu bir sosyal sorumluluk projesinin yer aldığı bir dizi olacak. İnsanları topluma kazandırma projesi olan Sıfır Noktası, gerçek bir hikayeden uyarlanarak ekrana gelmeye hazırlanıyor. Zeytinburnu Belediyesinin hazırladığı proje “Buz Hokeyi” takımının sokak çocuklarından oluşan oyuncuların şampiyonluğa koşar adım giden hikayesini siz izleyicilere aktaracak.

Sıfır Noktası Dizisi Oyuncu Kadrosu

Tayanç Ayaydın Kimdir ?

7 Ağustos 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokul eğitimini Özel Doğa Koleji’nde tamamlamıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Oyuncunun yer aldığı projeler; Zeytin Tepesi, Aşk Kırmızı, Aliye, Sakarya Fırat, Büşra, Sıla, Ey Aşk Nerdesin ?, Aşk Yakar, Pazar- Bir Ticaret Masalı, Kalbin Zamanı, Ziyaret ve Gece Yürüyüşü gibi projelerde yer almıştır.

Dizinin oyuncu kadrosunun tam olarak tamamlanmadığı için sizlere daha fazla bilgi veremiyoruz. İlerleyen zamanlarda tam bir bilgi edindiğimizde sizlere paylaşacağız. Dizi ile ilgili merak ettiklerinizi haberimiz içerisinde veya sitemizde bulabilirsiniz.

Etiketler: Sıfır noktası dizisi konusu ve oyuncu kadrosu sıfır noktası dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL