Sihirli Annem Yeniden Mi Çekiliyor? Sihirli Annem Yeni Oyuncu Kadrosu

Sihirli Annem Yeniden Mi Çekiliyor? Sihirli Annem Yeni Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Özellikle 90’lar kuşağının aklına ve hafızasına kazınmış Sihirli Annem dizisi verdiği yeni haberle takipçilerini sevindirdi. Henüz haberin kesin olup olmadığını soranlar ise Sihirli Annem yeniden mi çekiliyor? Sihirli Annem yeni oyuncu kadrosu nelerdir diye sormaya itti. Ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı’nın verdiği habere göre Sihirli Annem dizisini yeniden çekmeye karar verdi. Diziyi yeniden çekmesinin sebebi ise en küçük kızı Melisa Ilıcalı’nın ünlü diziyi çok sevmesi ve daha fazla izlemek istemesi. Sihirli Annem dizisinin yeni versiyonu, Acun Ilıcalı’nın dünyaca ünlü dizi- film platformu olan Netflix’e rakip olarak çıkardığı Exxen isimli uygulamasında yayınlanacak.

Verilen bu haber özellikle Sihirli Annem yeniden mi çekiliyor diye soran dizi hayranlarını ve çocukları sevindirdi. Sihirli annem dizisinin eski oyuncuları dizi konusunda kendilerine herhangi bir bilgi verilmediği, Acun Medya tarafından kendilerine herhangi bir teklif gelmediğini belirtti. Eski Sihirli Annem dizisinin hafızalara kazınan oyuncu kadrosu şu şekildeydi: Betüş karakterini İnci Türkay, Sadık karakterini Şahap Sayılgan, Toprak karakterini Jennifer Boyner, Cem karakterini Buğra Özmüldür, Yavuz karakterini Jess Molho, Suzan karakterini Zuhal Topal, Avni karakterini Suat Sungur, Perihan karakterini Gül Onat, Çilek karakterini Zeynep Özkaya, Dudu karakterini Nevra Serezli, Ceren karakterini Gizem Güven, Tuğçe karakterini Damla Ersubaşı canlandırmaktaydı. Dizi de yine rol alan Defne Joy Foster, Metin Serezli ve Mümtaz Sevinç karakterleri de ne yazık ki talihsiz olaylarla hayata gözlerini yummuştu.

Sihirli Annem Oyuncuları Yeni

Sihirli Annem dizisinin yeniden çekileceği haberi yayılınca gözleri Sihirli Annem Oyuncuları yeni konusuna çevrildi ve herkes yeni çekilecek versiyonda kimlerle çalışılacağını merak eder hale geldi. Öncelikle herkes yeni versiyonun dizinin devamı olacağını ve aynı isimlerle çalışılacağını düşünüyordu. Ancak dizinin başka oyuncularla çekileceğini ve eski oyuncularla iletişime geçilmediği öğrendi. İşte Sihirli Annem oyuncuları yeni kadrosu:

  • Dizide anne olan Betüş karakterini Açelya Topaloğlu,
  • Dizide baba olan Sadık karakterini Emre Altuğ,
  • Bir peri olan Dudu karakterini Nergis Kumbasar,
  • Perilerin başı olan Periliçe karakterini Lale Başar’ın canlandıracağı öğrenildi

Dizide oynayacak olan çocuk oyuncular hakkında henüz herhangi bir bilgiye rastlanılmadı. Dizi hayranları eski çocuk oyuncularla çalışılacağını ya da orijinal karakterlere benzeyen baka oyuncular seçileceğini düşünüyor.

Etiketler: sihirli annem sihirli annem exxen sihirli annem yeni


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL