Sil Baştan 20 Haziran 3. Bölüm Özeti Ve Fragmanı (Kill Me Heal Me)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sil Baştan isimli Kore dizisi kısa sürede izleyenlerin ilgisini çekmeyi başardı. Dizinin ilk iki bölümünde Do Hyun’un ikinci kişiliği Shin Se Gi’yi tanıdık. Sil Baştan 3. bölüm özetinde en özgür ruhlu ve yaşlı kişiliği olan Perry Park’ı tanıyoruz. Sil Baştan dizisi eğlenceli bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. İşte Sil Baştan 3. bölüm özeti ve 20 haziran neler olacak sorularının yanıtı…

Sil Baştan Cho Do Hyun’un psikopat Shin Se Gi’ye dönüştüğü sırada karanlık adamlardan aldığı ceplerinde esrar dolu ceketin sahibi karanlık adamlar Oh Ri Jin’i kaçırmıştır. Cha Do Hyun tam şirket  için çok önemli olan bir toplantıya girmek üzereyken telefonu çalar ve ceketi 1 saat içinde getirmeleri gerektiğini aksi takdirde kızı öldüreceklerini söyler.

Cho Do Hyun, Oh Ri Jin’i kurtarmaya gider. Bu sırada şirket toplantısı da başlamıştır. Cho Do Hyun, Perry Park kişiliğiyle Oh Ri Jin’i elinde iki bombayla kurtarmaya gider. Bombalardan birinin süresi dolup patlaması beklenirken patlamaz çünkü bu yemeklerin piştiğini haber veren bir cihazdır. Karanlık adamlar çok korkarlar ve bombanın gerçek olmadığını anlarlar. Arkadan gelip Perry Park!a vurmaya başlarlar. Bu sırada Sekter ise Perry Park’ın peşine düşmüştür. Perry Perk’ın üzerindeki GPS’ten onun nerede olduğunu bulmaya çalışır.

Perry Park kendine geldiğinde Oh Rin Jin’in iyi olduğuna çok sevinir. Oh Ri Jin aynı bakışlar aynı gözlere sahip Perry Park’ın kim olduğunu tanır fakat farklı kişilikte olduğunu anlar. Oh Ri Jin ve Perry Park yaptıkları planla adamların elinden kurtulmaya çalışır. Bu sırada diğer bombanın da geri sayımı başlar fakat bunun da sahte bomba olduğunu düşünerek önemsemezler. Ve bomba patlar. Perry Park, Oh Rİ Jin’i kurtarır. Ve ayarlı bir şekilde toplantının sonuna yetişir.

Güzel ve etkili bir konuşma yapsa da babaannesi ona toplantıya geç kaldığı için çok sert sözler söyler ve tokat atar. Özellikle babaannesinin baban senin canını kurtarmak için kazada öldü dediğinde Cho Do Hyun büyük bir üzüntü yaşar. Cho Do Hyun, 7 kişililkle yaşanan zorluklarla tek başına baş etmeye çalışır. Tek destekçisi sekreterdi.

Bu sırada karanlık adamlar Oh Ri Jin’in kardeşini bulmaya gitmişlerdir. Oh Ri Jin’in kardeşinin bütün arkadaşları polistir ve adamlar hemen orada yakalanır.

Oh Ri Jin artık Cho Do Hyun çok kişilikli olduğunu anlamıştır. Cho Do Hyun da onun bir psikiyatri doktoru olduğunu öğrenmiştir.

Sil Baştan 3. bölüm özetini sizlerle paylaştık. 

Etiketler: sil baştan 20 haziran neler olacak sil baştan dizisi 3. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL