Sil Baştan 4. Bölüm Özeti Ve Fragmanı 21 Haziran Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sil Baştan 4. bölüm özetinde yine Cho Do Hyun’un yeni bir kişiliğine tanıklık edeceğiz. O Ri Jin 3. bölümde Do Hyun’ın çok kişilikli olduğunu öğreniyor ve bu zor duruma tek başına hükmetmeye çalıştığı için çok üzülüyor. İşte Sil Baştan 4. bölüm özeti ve 21 haziran yaşanacaklar hakkında bilgiler…

Cho Do Hyun da sekreterden Oh Ri Jin’in doktor olduğunu öğreniyor ve onunla konuşmak için hastaneye geliyor. Oh Ri Jin ve Do Hyun hastanenin önünde konuşurken, hastane çalışanları daha önce Oh Ri Jin’i hastane önünde terk eden adamın geldiğini söyleyerek hepsi kapının önüne geliyor ve Oh Ri Jin’e gülüyorlar. Oh Ri Jin itibarını kurtarması için Go Hyun’dan yardım istiyor. Ve Do Hyun hastanede ki herkese her şeyin bir yanlış anlaşılma olduğunu anlatıyor. Oh Ri Jin iki  gece önce ona bu davranışları sergileyen kişiliğin Se Gi olduğunu biliyor.

Oh Ri Jin ve Do Hyun yalınız kaldıklarında Do Hyun Oh Ri Jin’e sormak istediği şeyler olduğunu söylüyor. Do Hyun, Se Gi’nin o gece ondan ne istediğini soruyor. Se Gi’nin oyun oynamak istediğini söylüyor. Doktor olduğunu öğrendiğinde nasıl bir tepki verdiğini soruyor ve bundan hoşlanmadığını söylüyor.  Ona aşık olduğunu söylediğini söylemiyor. Do Hyun şaşırıyor  eğer ona doktor olduğu için yaklaşmadı ise neden yaklaştığını düşünüyor. Oh Ri Jin ona aşık olduğunu söylese bütün taşlar yerine oturacak fakat söylemiyor. Do Hyun Se gi’nin ilk aşkının Oh Ri Jin olduğundan şüpheleniyor. Eğer Se Gi ile ilk kez karşılaşmadılar ise ne zaman karşılaştılar diye düşünüyor.

(Se Gi kişiliği ilk aşkını unutmamış bir psikopat) ve o sırada ilginç bir olay yaşanıyor. Do Hyun Se Gi’nin kişiliğini ele geçirmeye çalıştığını anlıyor ve Oh R Jin’ bir daha benim görüşme diyor. Oh Ri Jin’i atlatıyor ve hastaneden ayrılıyor. Oh Ri Jin, Do Hyun’un gittiğini fark edince onu arıyor ve nasıl olduğunu soruyor fakat Do Hyun Oh Ri Jin’e kötü davranıyor.

Oh Ri Jin uykusunda bir küçük kız çocuğu ve erkek çocuğunun trambolinde zıpladığını görüyor. Ve uyandığında yanında kardeşini görüyor  çok korkuyor. Oh Ri Jin büyük ihtimal şimdiki ailesi tarafından küçük yaşta evlatlık alındı ve Cho Do Hyun ile bu ailesine evlatlık verilmeden önce karşılaştı. Çünkü erkek kardeşi de Oh Ri Jin’in rüyasını dinledikten sonra onun geçmişi hatırlamasından korktu.  Şimdi bu bilgiyi bir kenara bırakıp olayın akışına dönelim.  Do Hyun’un ilk kez iki kişiliği aynı anda ortaya çıktı bunun sebebi de Oh Ri jin.

Do Hyun’un sekreteri Oh Ri Jin’i aradı ve Do Hyun’un yanında olup olmadığını sordu. Oh Ri Jin Do Hyun’un yanında olmadığını söyledi. Do Hyun birden küçüklüğünde onu korkutan bir gölgeyi hatırladı. Do Hyun eve geldiklerinde annesi babaannesi ve yengesinin yemek masasında konuştuklarına şahit oldu. Ve annesinin babaannesini kimsenin bilmediği bir olayla tehdit ettiğini duydu. Annesine bunun ne olduğunu sorduğunda şirketin başında kalman için bunun gerekli olduğunu söyledi ve geçiştirdi.

Do Hyun doktoruyla konuştu ve farklı bir şeyler olup olmadığını sordu. Do Hyun çok tehlikeli bir durum içinde olduğunu ve kendi gözleriyle farklı bir kişiliğini gördüğünü söyledi. Do Hyun aynada 2. kişiliği olan Se Gi’yi tekrar gördü.

Sil Baştan 21 haziran perşembe 4. bölüm özeti olayların yavaş yavaş açığa çıktığı kilit bir bölüm iyi anlamak gerekiyor. Konuyla ilgili sorularınızı yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: kore dizisi silbaştan 4. bölüm neler olacak sil baştan 21 haziran neler olacak sil baştan dizisi 4. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL