Sil Baştan Cha Do Hyun Kim? Oynadığı Diziler Ve Kariyeri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kore’de yayınlandığı dönem çok ses getiren Kill Me Heal Me dizisi yoğun istek üzerine ülkemizde Kanal 7 aracılığıyla ekranlara geliyor. Daha önce benzerine rastlanmamış bir senaryo ile izleyenleri ekrana kilitlemeye hazırlanan dizi Sil Baştan ismiyle ekrana geliyor. Sil Baştan dizisi Cha Do Hyun kim? Gerçek adı ne? Oynadığı diziler ve kariyeri hakkında tüm merak edilenler…

Cha Do Hyun aslında ye farklı kişiliği olan bir genç. Çoklu kişilik bozukluğu olan, bunu ailesinden ve çevresinden saklamaya çalışan, Cho Do Hyun olarak diğer kişiliklerin yaptığı hatalı ve yanlışları düzeltmeye çalışıyor. Bu farklı kişiliklerle uğraşmak Cho Do Hyun için o kadar da kolay olmayacaktır. Bu karakterler yaşadığı kötü olaylar sonucunda tek tek ortaya çıkmıştır.

Do Hyun kişilikleri;  Shin Se Gi, Perry Park, Ahn Yo Sub, Ahn Yoo Na, NaNa ve Mr. X.  Bu karakterlere hayat veren başarılı oyuncu Ji Sung kim? Gerçek adı ne?

Sil Baştan Ji Sung; Dizinin başrol oyuncusu ve yedi kişiliği birlikte canlandıran Ji Sung Secret ve Protect Boss dizilerinde de başrol oynamıştır. 27 şubat 1977 yılında Güney Kore’nin başkenti Seul’da dünyaya gelmiştir. İlk oyunculuk deneyimini All İn dizisiyle yaşamıştır.

2004 yılında Save the Last Dance For Me, 2007 yılında New Heart, 2011 yılında Protect the Boss, 2013 yılında Secret Love, 2015 yılında Kill Me, Heal Me ve 2016 yılında Entertainer Kore isimli dizide rol almıştır. Yıldızının parladığı Entertainer Kore dizisindeki Shin Suk-Ho karakteriyle adından çok söz ettirdi. Save the Last Dance for Me dizisinde tanıştığı Lee Bo-Young ile 27 Eylül 2013 tarihinde hayatını birleştirdi.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sil Baştan isimli dizide rol aldığı karakterler izleyenler tarafından çok sevildi.

 

 

 

 

Etiketler: do hyun gerçek adı ne kore dizisi sil baştanın başrol oyuncusu kim sil baştan dizisi do hyun kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL