Sil Baştan Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanla 7 ekranlarında yepyeni bir Kore dizisi ekrana gelmek için hazırlıklarına başladı. Sil Baştan ismiyle yayınlanacak dizi 18 haziran pazartesi Kanal 7 ekranlarında yayına girecek. Dizi başlar başlamaz büyük ilgi gördü ve Sil Baştan ne zaman final yapacak? Kaç bölüm yayınlanacak? Sorular sorgulanmaya başladı. 

Sil Baştan dizisinin konusu gerçekten eşi benzeri görülmemiş bir hikayeyi izleyiciye sunuyor. Çoklu kişilik bozukluğu yaşayan Cha Do-Hyun’un yaşadıklarını konu alıyor. Cha Do Hyun zengin bir aileden geliyor ve zamanında yaşadıkları onu 7 kişilikli bir insan haline çevirmiştir. Dizide Cha Do Hyun karakterine hayat veren oyuncu Ji Sung. Cha Do Hyun’la yolları kesişen doktor Oh Ri Jin karakterine ise Hwang Ju Eum hayat veriyor. Kore’nin en sevilen ve tanınmış iki oyuncusu. Oh Ri Jin bu 7 kişiliğe sahip Cha Do Hyun’a hükmetmeye karar veren bir psikiyatri doktorudur.

Sil Baştan dizisi ne zaman final yapacak? Ne zaman bitecek?

Sil Baştan ismiyle ekrana gelen dizinin orijinal ismi Kill Me Heal Me sadece 20 bölüm yayınlanacak. Kore dizileri genellikle 20 bölüm üzerinde yayınlanmıyor. Hint dizilerinin aksine kısa ve öz konulu diziler oluyor.

Sil Baştan dizisi 20. bölümüyle ekranlara veda edecek. Fakat ekranlara veda ettiğinde arkasında diziye ve oyuncularına hayran bir kitle bırakacak. Çünkü dizi bugüne kadar izlediğimiz bütün dizilerden farklı ve sürükleyici bir konuya sahip.

Bütün Kore dizilerinde olduğu gibi hem uzun gereksiz sahneler yok hem de sadece 60 dakika. Her bölümün ardından bir sinema filmi izlemiş kadar keyif alıyorsunuz. Dizinin aksiyon sahneleri özenle çekilmiş oyuncular oynamamış adeta yaşamış. Kill Me Heal Me dizisi ülkemizden önce bir çok ülkede yayınlanmıştır.

Sil Baştan dizisi finalinde neler olacak? Hafta içi her gün yayınlanırsa 13 temmuz cuma ekranlara veda edecek. Fakat haftada bir gün yayınlanır ve pazartesi ekranlara gelirse 20 hafta boyunca yayında olur. Fakat daha bir çok Kore dizisi ekrana geleceği için Sil Baştan dizisi hafta içi her gün ekrana gelecektir.

Sil Baştan dizisini nasıl buldunuz? 

Etiketler: sil baştan kore dizisi kaç bölüm yayınlanacak sil baştan kore dizisi ne zaman bitecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL