Sil Baştan Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Konusu (Kore Dizisi)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal 7 ekranlarında Hint dizilerinden sonra Kore dizileri de yayınlanmaya başlıyor. Hint dizilerinin adresi Kanal 7, yaz aylarında izleyicileri birbirinden popüler Kore dizileriyle buluşturuyor. İşte orijinal ismi Kill Me Hell Me olan dizi Kanal 7 ekranlarında Sil Baştan ismiyle yayınlanacak. Sil Baştan dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Sil Baştan dizisi konusu: Sıra dışı olay örgüsü ile dikkat çeken Sil Baştan isimli dizi çoklu kişilik bozukluğu olan Cha Do-Hyun ve doktorluğunun ilk yıllarındaki genç Oh Ri Jin arasında yaşanan zorluklarla dolu  aşk ilişkisini konu alıyor.

Sil Baştan Cha Do-Hyun kimdir? Ji Sung  Koreli yakışıklı ve yetenekli oyuncu Ji Sung dizide Cha Do Hyun karakterine hayat veriyor. 27 şubat 1977 yılında Güney Kore’nin Seul kentinde dünyaya gelmiştir. Bir çok Kore dizisinde rol almıştır. Başlıca oynadığı diziler; All İn, Save the Last Dance for Me, Protect the Boss, Secret Love, Kill Me, Heal Me dir. Biz onu Sil Baştan dizisi oyuncu kadrosunda Cha Do Hyun olarak tanıdık.

Sil Baştan Oh Ri Jin Kim? Hwang Jung Eum  Ji Sung ve Hwang Jung Eum 2013 yılında Secret isimli dizide de birlikte rol almışlardı.  25 ocak 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Suwon Üniversitesi – Tiyatro ve Sinema Bölümünden mezun olmuştur. Kova burcudur. İlk oyunculuk deneyimini The Person I Love dizisiyle yapmıştır.  High Kick Through the Roof, Giant, Can You Hear My Heart, ve Golden Time,  Incarnation of Money ,Secret , Kill Me Heal Me’de rol aldı.

Sil Baştan Oyuncularından Oh Ri On kim? Park Seo Joon  Dizide Oh Ri On karakterine hayat veren Park Seo Joon 16 aralık 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Seul Sanat Enstitüsü  Tiyatro ve Sinema Bölümünden mezundur.  Why Secretary Kim, Fight for My Way, Hwarang ,She Was Pretty ve  Kill Me, Heal Me başlıca oynadığı diziler.

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Sil Baştan oyuncu kadrosu ve konusuyla geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaracak. Yeni Kore Sil Baştan’ın merak ettiğiniz oyuncularını yorum kısmında sorabilirsiniz.

Etiketler: kill me heal me oyuncu kadrosu kill me heal me oyuncular kim sil baştan oyuncu kadrosu


Yorumlar

  • Therefore,we are still one

    Jisung yerine Wanna one yoon jisung'u koymuşlar😂 Foto yanlış

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL