Sil Baştan Oyuncu Kadrosu Konusu Kim Kimdir? (Kanal 7 Kill Mee Kore Dizisi)

Sil Baştan Oyuncu Kadrosu Konusu Kim Kimdir? (Kanal 7 Kill Mee Kore Dizisi)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal 7 Hint dizilerinin ardından Kore dizilerini de izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Kore dizisinden bir tanesi de Sil Baştan oldu. Yayınlandığı dönemde bir çok ödüle layık görülen Kill Me Heal Me dizisi Kanal 7’de Sil Baştan ismi ile yayınlancak. Farklı olay örgüsü ile dikkatleri üzerine çeken Sil Baştan çoklu kişilik bozukluğu olan Cha Do Hyun ve doktorluğunun ilk yıllarında Oh Ri Jin arasında yaşanan zorlu aşk ilişkisini anlatıyor. Komedi türünde olan dizinin oyuncu kadrosunda ise usta isimler yer alıyor.

Sil Baştan Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Sil Baştan Ji Sung (Cha Do Hyun) Kimdir?

1977 yılında Güney Kore’nin Seul kentinde dünyaya geldi. Bir çok kore dizisinde rol alan oyuncu ilk olarak 2013 yılında yayınlanan All In isimli dizi ile tanındı. 2004 yılında Save the Last Dance for Me, 2007 yılında ise New Heart, 2011 yılında Protect the Bost, 2013 yılında Secret Love, 2016 yılında ise Entertainer dizisinde rol aldığı Shin Suk- Ho karakteri ile sevilmiştir. Ji Sung ilk olarak All In dizisinde başrol oynadığı oyuncu Park Sol- Mi ile 3 yıl beraberlik yaşadıktan sonra Lee Bo Young ile 2013 yılında evlendi.

Sil Baştan Hwang Jang Eum (Oh Ri Jin) Kimdir?

1985 yılında Güney Kore’nin Seul kentinde dünyaya gelen oyunucunun asıl mesleği şarkıcılıktır. 167 cm boyunda 53 kg ağırlığında olan başarılı isim Suwon Üniversitesi Tiyatro ve Sinema Bölümü mezunudur. Yemek yemek, alışveriş yapmak ve müzik dinlemek hobileri arasında olan oyuncu bir çok Kore dizisinde rol almıştır.

Sil Baştan Park Seo Joon ( Oh Ri- On) Kimdir?

1988 yılında Güney Kore’de dünyaya gelen başarılı isim 185 cm boyunda 65 kg ağırlığındadır. Yay burcu olan oyuncu eğitimini Seul Sanat Enstitüsi Tiyatro ve Sinema bölümünde tamamladı. En İyi Erkek Oyuncu, Yıldız Oyuncu gibi ondan fazla ödülü olan Park Seo Joon bir çok dizi ve sinemada rol almıştır.

Sil Baştan Oh Min Suk ( Cha Ki-Joon) Kimdir?

1980 yılında Güney Kore’de dünyaya gelen oyuncu Kyung Hee Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. 180 cm boyundadır. Sevgi ve Nefret, Sonunda Ağlamak, Gizem Kraliçesi dizilerinde rol alan oyuncu Aşk Kliniği, Masumiyet Kanıtı isimli filmlerde rol almıştır. Oyuncu 2016 yılında ödüle layık görülmüştür.

Sil Baştan Kim Yoo Ri (Han Chae-Yeon) Kimdir?

1984 yılında Güney Kore Bosan kentinde dünyaya gelen oyuncu 165 cm boyunda 45 kg ağırlığındadır. Başak burcu olan oyuncu Kyung Hee Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım bölümünden mezun oldu. Apan Yıldız Ödüllüleri ve SBS Drama Ödülleri’ne sahip olan oyuncu bir çok dizi ve sinemada rol almıştır.

Sil Baştan Kim Young-Ae (Lee Tae-Im) Hyun Büyükannesi Kimdir?

1951 yılında Güney Kore’de dünyaya geldi. 160 cm boyunda olan oyuncu 9 Nisan 2007 yılında hayatını kaybetmiştir. Bir çok ödüle layık görülen oyuncunun bir çok dizi ve sinema projesi vardır.

Sil Baştan Shim Hye-Jin (Shin Hwa-Ran) Kimdir?

1967 yılında dünyaya gelen oyuncu 169 cm boyunda 51 kg ağırlığındadır. Bir çok Güney Kore dizisinde rol alan başarılı oyuncu dizide Do Hyun annesi rolünü oynamaktadır.

Sil Baştan Choi Won-Young (An Gook) Kimdir?

Dizide Do Hyung’un sekreteri rolünü oynayacak olan Choi Won- Young 1976 yılında Güney Kore’de dünyaya geldi. 183 cm boyunda 73 kg ağırlığında olan oyuncu Sangmyung Üniversitesi Sahne Sanatları ve Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümünde okudu. Oyuncu bir çok dizi ve sinemada rol almıştır.

Sil Baştan Dizisi Fragman Videoları

Sil Baştan Tanıtım 1:

Sil Baştan Tanıtım 2:

Etiketler: sil baştan karakterleri sil baştan konusu sil baştan oyuncu kadrosu sil baştan oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL