Sıla Ahmet Kural’dan Dayak Yedi Mi? Sıla, Ahmet Kural’ı Neden Şikayet Etti ?

Sıla Ahmet Kural’dan Dayak Yedi Mi? Sıla, Ahmet Kural’ı Neden Şikayet Etti ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sanat dünyası bugün gözlerini bu çarpıcı haber ile açtı. Herkesi şoke eden Sıla-Ahmet Kural şiddeti ortalığı fena karıştırdı. Gerçekten Sıla, Ahmet Kural’dan şiddet gördü mü ? Ahmet Kural, Sıla’ya şiddet uyguladığına dair açıklama yapacak mı ? Hangi sözler ile kendini savunacak ? Sıla nasıl bir açıklamada bulundu?

Geçtiğimiz yaz ünlüler arasında en çok konuşulan aşk olarak anılan Ahmet Kural-Sıla çifti herkesi şaşırtmıştı. Aşkları ve verdikleri görüntüler ile herkes tarafından oldukça beğenildi. Hem aşkları hemde birbirlerinin arasındaki ışığı beğenen takipçiler ayrılık haberi ile adeta sarsılmışlardı. 10 ay süren ayrılık ile birbirleri ile ilgili hiç bir açıklamada bulunmamıştır. Bu ayrılığa daha fazla dayanamayan çift geçtiğimiz hafta barıştıkları duyurmuşlardı. Sıla, gülümseyerek bu mutlu haberi takipçilerine müjdelemişti. Fakat çok geçmedi ki bu sabah inanılmaz haber ile Sıla ve Ahmet Kural çifti tekrar basında en önemli konu olmuştur.

Sıla’nın bu sabah adliyede soluğu alması ile bütün sevenlerini ve yakınlarını endişelendirdi. Sıla adliye çıkışı kameralara şu sözcükleri dile getirdi; Sorulan sorular üzerine Sıla, Ahmet Kural’ı şikayet etmeye geldiğini ve kendisinden şiddet gördüğünü dile getirdi. Alınan bilgiler adı altında Sıla, yerlere sürüklendim, kafamı duvarlara vurdu. Kaçmaya çalıştığım anda tekrar yakaladı ve kafama kül tablası ile vurdu. yaklaşık 45 dakika sürdü. diyerek ilk açıklamasını yaptı. Daha sonra sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştır; Hayatımdaki insanın fiziki şiddetine maruz kaldım. Bu, fiziki hasarı bir yana insanın kadın tarafını darmadağın eden bir olaymış. Hayatta geldiğiniz yer, başarılarınız ya da oluşturduğunuzun bir anda önemsiz kaldığı yıkıcı bir deneyimmiş. Bu ülkede bugüne kadar ne kadar şiddet mağduru kadın varsa, gözlerinin gözlerine değdiği bir anmış. Artık ne yazık ki biliyorum, çok kolay değil sokağa çıkıp ” Ben şiddete uğradım” diye bağırmak. Ama şunu da biliyorum ki ben de susarsam önce kendime sonrada bu ülkenin kadınlarına, şiddete karşı insanlarına haksızlık etmiş olacağım. Bu nedenle başıma gelen olay üzerine susmama kararı aldım. yasaların bana verdiği hakları kullanacağım. Hiç bir ceza, yaptırım benim yaşadığım kabusu hayatımdan silemeyecek, bunu çok iyi biliyorum. Ama bu hayatta şarkılarla, kelimelerle bir iletişim kurabildisek ve kendimi biraz anlatabildiysem, gücümü kendim kadar sizlerden aldığımı da biliyorsunuzdur. Bana uygulanan şiddet karşısında dilsiz kalmamayı seçiyorum. Bazıları hiç sevilmeyi öğrenememiş olabilir ama bence aşkın bununla hiç bir ilgisi yok ! diyerek cümlelerini tamamladı. Sıla’nın paylaştığı bu yazıda kadına şiddeti bir kez daha en ağırından görüyoruz. Sıla’ya destek olarak ünlü isimler: Demet Akalın, Bengü, Hadise ve Gülben Ergen gibi simalar destek mesajlarını esirgemediler. Sıla, Ahmet Kural’dan 3 ay uzaklaştırma ve koruma kararı aldırmıştır. 

Etiketler: Ahmet Kural'ı Neden Şikayet Etti ? Sıla Ahmet Kural'dan Dayak Yedi Mi? Sıla


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL