Sıla Ve Ahmet Kural Barıştı Mı? Tekrar Mı Birlikteler?

Sıla Ve Ahmet Kural Barıştı Mı? Tekrar Mı Birlikteler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sıla ve Ahmet Kural’ın aylar önce dolu dizgin başlayan aşkları bir süre önce bitmişti. Fakat çiftin birliktelikleri kadar ayrılıkları da gündemi meşgul etmişti. Şimdilerde Sıla ve Ahmet Kural’ın tekrar birlikte oldukları ve barıştıkları söyleniyor. Ahmet Kural ve Sıla barıştı mı? Tekrar birlikteler mi?

Ahmet Kural’ın Sıla’yı instagram hesabından takip etmesiyle çiftin barıştığı iddia edildi. Ayrıca Sıla’nın Harbiye konserinde ağlaması da aşk acısı çektiğini ve Ahmet Kural’ı unutmadığını akıllara getirmişti. Ahmet Kural ve Sıla’nın tekrar birlikte oldukları söyleniyor.

Ahmet Kural’ın Sıla’yı takibe alması ikilinin yeniden mi beraberler sorusunu akıllara getirdi. Fakat 2 saatlik takibin ardından Ahmet Kural’ın Sıla’yı tekrardan takipten çıkarması Sıla Ahmet Kural’ı engelledi mi sorularını getirdi.

Sıla’nın geçtiğimiz günlerde Harbiye konserinde göz yaşlarını tutamayıp ağlamasına dayanamayan Ahmet Kural Sıla’yı takip etmeye başladı. Fakat iki saatlik bir köşe kapmanın ardından Takipten tekrar çıkardı.

Ahmet Kural Kim?

Ahmet Kural 10 Kasım 1982 Kütahya doğumlu Türk oyuncu. Konservatuvarda okuyan ablasının teşvikiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun oldu. Bilkent Üniversitesinde master yaptıktan sonra  Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri aldı.

Etiketler: sıla ahmet kuralla barıştı mı sıla ve ahlmet kulan birlikte mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL