Sinem Gedik ve İntizar’a Destek Veren Ünlüler Kimler? Tam Listesi Ve Açıklamaları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Mustafa Ceceli’nin son çıkardığı bombanın ardından bütün kamuoyunun gündemine oturdu. Sinem Gedik’in sözde İntizar’la ilişkisi olduğunu ve ikilinin görüntülerini mahkemede oğlunun velayetini alabilmek için sunduğunu dün gece saatlerinde öğrendik. Bunun üzerine ünlü ünsüz herkesten Sinem Gedik’e destek mesajları gelemeye devam ederken Mustafa Ceceli’ye de tepkiler çığ gibi büyüyor. İşte Sinem Gedik ve İntizar’a destek veren bütün ünlülerin tam listesi ve açıklamaları…

Sinem Gedik için destek paylaşımı yapan ilk isimlerden biri Ezgi Mola oldu. Ezgi Mola’nın paylaşımı şöyle; Aferim size her konuda vır vır ahkam kesin ahlak bekçileri! bize ne insanların özelinden! Bize ne kiminle ne yaptığından.Adam eşeğe köpeğe kediye çocuğa tecavüz ediyor be!Bunu unutmayın unutturmayın gündemde tutun ki yasalar değişsin. Kimsenin tercihine inandığı şeye karışamayız.

Ardından Murat Dalkılıç İntizar’ı kovan prodüksiyon şirketine şu yanıtı verdi. Maalesef seninle aynı çatı altında olmaktan gurur duyamadım ve duyamayacağım.

Yekta Kopan “Sana ne beé

Mabel Matiz “İntizar’ı rahat bırakın.”

Hande Doğandemir bu “kadın yaparsa” zihniyetinden bıktık.

Berrak Tüzünataç= Çocuklara,kadınlara,hayvanlara, her türlü savunmasız canlıya her turlu taciz, şiddet ve sapkınlığın yapıldığı ,her gün bu türde yeni haberleri okunduğu bir donemde artık yetişkinlerin hür iradeleriyle yaşadıkları özel hayatları üzerinden “ahlak” devşirmeyi bıraksak mı?

Bedük= Bir sanatçının bir insanın cinsel tercihi sebep gösterilerek bağlı bulunduğu şirketten kovulması nedir arkadaş!!?? Hangi yılda yaşıyoruz??

Aynur Aydın= İnsanları cinsel yönelimlerine göre ayırmak sadece içinizdeki farklıya karşı olan korku ve nefreti gösteriyor. Oysa ki gök kuşakları hepimizi sevgiyle kucaklıyor

Etiketler: mustafa ceceliye tepki gösteren ünlüler kimler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL