Siren’in Kocası Kim? İstanbullu Gelin Yeni Gelen Oyuncu

Siren’in Kocası Kim? İstanbullu Gelin Yeni Gelen Oyuncu

Yazar: Emre Dizi Haberleri İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin’de heyecan giderek artıyor. Diziye Yen’i gelen oyuncular heyecanı daha da katlıyor. Siren’in kocası rolüyle izleyici karşısına çıkan genç oyuncu herkesin dikkatini çekti. İstanbullu Gelin Siren’in kocası kim?

Geçtiğimiz bölümlerde Burcu’nun annesi rolüyle izlediğimiz Siren karakteri dizide 2 bölüm yer almış ve ona rağmen büyük yankı uyandırmıştı. Herkesten farklı tavırları Ve enerjisiyle diziye renk katan Siren, yeni bölümde yalnız dönmüyor. Kocasıyla birlikte gelen Siren yine diziye renk katacak. Siren’in partneri olarak dizide izleyeceğimiz genç oyuncu daha önce Kardeş Payı dizisinden tanıdığımız Kadir Polatçı’dır.

Genç yetenek Kadir Polatçı kim? 1988 yılında İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Bugüne kadar Arka Sıradakiler, Aşkın Zamanı, Arka Sokaklar, Kardeş Payı ve Küçük Esnaf gibi yapımlarda rol almıştır. Dizi severler tarafından ise özellikle Kardeş Payı dizisinde canlandırdığı Deniz karakteri ile ünlenmiştir. Kendisinin İstanbullu Gelin dizisiyle tekrar hatırlanacağı ve gelecek sezonlarda yeni projelerde yer alacağı kesin.

Dizide Burcu Ve Osman’ın düğün hazırlıkları sırada gelecekler ve diziye renk ve hareket katacaklar. Tam bir konak kültürü Ve ahlakıyla yetişmiş olan Esma Hatuna taban tabana zot olan Siren, yine çok konuşulacak.

İstanbullu Gelin Siren’in kocası kim sorusunu merak edenler için yanıtladık.

Etiketler: İstanbullu Gelin Siren'in kocası hangi dizilerde rol aldı İstanbullu Gelin Siren'in kocası kim


Yorum yaz