Siteye Nasıl Kayıt Olurum?

Merhabalar değerli takipçilerimiz. Bu yazımızda sizlere gunceldiziprogram.com sitemize nasıl kayıt-üye olacağınızı basit bir şekilde anlatacağız. Öncelikle internet tarayıcılarınızdan (chrome) gunceldiziprogram.com adresine giriş yapacaksınız. Giriş yaptıktan sonra yukarıda Giriş Yap-Kayıt Ol sekmesine tıkladıkdan sonra karşısınıza çıkan sayfadan Kayıt Ol sekmesine tıklanacaktır.

1-) Menüden Giriş Yap-Kayıt Ol’a tıkla…

2-) Giriş Yap-Kayıt Ol’a tıkladıktan sonra açılan pencerede Kayıt Ol‘a tıkla…

3-) Kayıt Ol’a tıkladıktan sonra açılan pencere karşımıza gelen formu dolduruyoruz. Bilgilerin doğru olduğuna dikkat edin. Çünkü daha sonraki iletişim buraya girdiğiniz email adresi ile sağlanacaktır.

4-) 3. aşamada kayıt ol dedikten sonra sitede otomatik olarak oturum açılacaktır. Bu şekilde siteye abone oldunuz. henüz içerik oluşturamazsınız. Aboneliğiniz kısa bir süre sonra onaydan geçip “İçerik sağlayıcı” olarak onaylanacaktır. İçeril sağlayıcı olduktan sonra sitemize içerik gönderebilirsiniz. Peki içerikleri nasıl hazırlayacaksınız. BURADAKİ yazımızı okuyabilirsiniz. İçerik nasıl hazırlanır, eklenir? >>> TIKLA