Siyah Beyaz Aşk 1 Ocak 12. Bölüm Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Siyah Beyaz Aşk 1 Ocak 12. Bölüm Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Kanal D ekranlarının Pazartesi günleri yayınlanan sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 1 Ocak yeni fragmanı yayınlanmadı. 1 Ocak Pazartesi fragmanının yayınlanmaması izleyicileri hayal kırıklığına uğratırken dizinin neden olmadığı yönünde bir takım soru işaretleri oluştu. Peki Siyah Beyaz Aşk 1 Ocak Pazartesi 12. Bölümü neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Yazımızda.

Siyah Beyaz Aşk 1 Ocak 12. Bölüm Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Siyah Beyaz Aşk Kanal D ekranlarında Pazartesi günleri izleyici ile buluşmaktadır. Ancak 1 Ocak Pazartesi günü 12. bölümü ekranlara gelmesi beklenen dizinin ekranlarda olmayışı izleyiciyi endişeye sevketti. İzleyiciler Siyah Beyaz Aşk’ın yeni bölümü neden yok, neden yayınlanmıyor diye sorular sorarken bir soruda yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı oldu. Peki Siyah Beyaz Aşk neden yok? Ne zaman yayınlanacak?

Siyah Beyaz Aşk dizisi de diğer bir çok dizi gibi 1 hafta ara vermek zorunda kaldı. Bir çok dizi yeni yıl ile birlikte ara veriyor. Bunun nedeni ise yeni yıl ile birlikte yenilenen reklam antlaşmalarıdır. Bu yüzden diziler bir süre ara veriyor. Eğer anlaşma sağlanamazsa bu aralar uzuyor. Bazen bir hafta bazen 2, bazen 4 haftayı bile buluyor. Neyseki Siyah Beyaz Aşk içn böyle bir sıkıntı yok. Siyah Beyaz Aşk izleyicileri sadece 1 hafta beklemek zorundalar. Siyah Beyaz Aşk 12. bölümü 8 Ocak Pazartesi günü ekranlarda izleyici ile buluşacak.Peki Siyah Beyaz Aşk 12. bölümde neler olacak?

[mavitext]Gülizar Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]İnsanlık Suçu Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Siyah Beyaz Aşk 12. bölümde; Aslı Ferhat’a veda eder ve gerçekleri açıklar. Namık Emirhan’ın hedefi haline gelen Aslı’yı büyük bir tehlike beklemektedir. İntikam almak için işbirliği yaptığı çocuk Aslı’nın başına bela olacaktır. Aslı tehlike ile karşı karşıyadır ve yardımına Ferhat yetişecektir. Aslı ile Ferhat’ın ayrılığı ise açılmamak üzere kapanan defterlerin tekrar açılmasına neden olur. Aslı Ferhat’ın bir yalan içinde olduğunu ve gerçeklerin kendisinden gizlendiğini söyler. Bu itiraf ise Ferhat’ı harekete geçirir ve yeni bir başlangıç yapmasına neden olur. Yeni bölümü heyecan içinde beklenen dizi Siyah Beyaz Aşk 8 Ocak Pazartesi ekranlarda olacak.

Siyah Beyaz Aşk 12. Bölüm Fragmanı

Etiketler: siyah beyaz aşk 1 ocak neden yayınlanmıyor siyah beyaz aşk neden yok siyah beyaz aşk yeni bölüm ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL