Siyah Beyaz Aşk Aslı Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Siyah Beyaz Aşk Aslı Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi merakla bekleniyor. Başrollerinde Birce Akalay, İbrahim Çelikkol  gibi önemli isimlerin yer aldığı dizide aşka inanmayan bir adam ve herkese yardım eden bir doktorun aşk hikayesini anlatacak. Zor şartlar altında yetişen ve kadınlara güvenmeyen Ferhat bir akrabasından dolayı doktora ihtiyaç duyar. Bu sırada karşısına doktor Aslı çıkar ve büyük bir aşk hikayesi başlayacaktır. Dizide Aslı karakteri merak konusu olmuştur. Aslı karakterini canlandıran kimdir?

Siyah Beyaz Aşk Aslı ( Birce Akalay) Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Birce Akalay, 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimin Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümünü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümündeki eğitimini yarıda bıraktı ve Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

2004 yılı güzellik yarışmasında 3. olan oyuncu Avrupa’da ülkemizi temsil etti. 2004-2007 yılları arasında çeşitli programlar hazırlayıp sundu. Kader ve Senin Uğruna dizilerinde baş karekterleri canlandırmıştır. Son Ders ve Nefes filmlerinde rol alan oyuncu, Asi dizisinde konuk oyuncu oldu.

2009 yılında ekranlara gelen Alayına İsyan dizisinde Sevtap karakterinde oynadı. 2009 yılında Sizi Seviyorum adlı film de rol aldı. Kış Masalı dizisinde rol alan oyuncu Sinema Dünyası adlı programında sunuculuğunu yaptı. 2010 yılında bir çok izleyici tarafından tanınmasına neden olan dizi Yer Gök Aşk’ta Havva karakterini canlandırdı. 2013 yılında Ben Onu Çok Sevdim, Böyle Bitmesin, Küçük Ağa dizilerinde oynayan oyuncu son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Hayat karakterini canlandırdı.

Siyah Beyaz Aşk Ferhat Kimdir? Tıklayınız!

Birce Akalay, son dönemde özel hayatı ile ilgilide çokça konuşuldu. 2014 yılında Sarp Levendoğlu ile dünya evine giren oyuncu şiddetli geçimsizlik dolayısıyla 2017 yılında boşandı. 1.73 boyunda 56 kg ağırlığındaki oyuncu, ela göz rengine siyah saçlara sahiptir. Oyuncunun burcu ise koçtur.

Birce Akalay Videosu!

Siz Birce Akalay’ın oyunculuğu ve özel hayatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: siyah beyaz aşk aslı gerçek adı siyah beyaz aşk aslı kimdir siyah beyaz aşk aslı oynadığı diziler siyah beyaz aşk aslı sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL