Siyah Beyaz Aşk Dizi ve Jenerik Müziği!

Siyah Beyaz Aşk Dizi ve Jenerik Müziği!

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Kanal D ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan dizi Siyah Beyaz Aşk, tüm heyecanı ile devam ederken, Ferhat ile Aslı’nın hikayesini çarpıcı bir konu ile izleyiciye aktarıyor. Dizi de Ferhat, zor şartlar altında büyümüş ve kadınlara, sevgiye ve aşka inanmamaktadır. Aslı ise bir doktordur. Tüm hayatını insanların hayatını kurtarmaya adamış ve beklentisiz yardım eden iyilik meleğidir.

siyah beyaz aşk jenerik müzik

Dizinin başrollerinde Ferhat karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol ve Aslı karakterini canlandıran Birce Akalay bulunmaktadır. Dizinin konusu kadar dizi de çalan dizi ve jenerik müzikler de ilgi çekmektedir. Dizi de çalan Fon müzikleri de konuyu daha da farklı ve heyecanlı hale getirmektedir. Bizlerde dizi de çalan dizi jenerik müziği sizlerle paylaşıyoruz.

Ben Seni Çok Sevdim Şarkı Sözleri

Ben seni çok sevdim,

Ben seni çok sevdim,

Belki zordur anlaması sessizliğimden..

 

Ben seni çok sevdim,

Ben seni çok sevdim,

Sen oku kelimeleri gözlerimden…

 

Siyah Beyaz Aşk Dizi ve Jenerik Müzik Videosu!

Siz, Siyah Beyaz Aşk dizisinde çalan müzikleri beğeniyor musunuz? Müzikler dizinin konusu ile uyumlu mu? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Bizimle paylaşabilir misiniz.

Etiketler: siyah beyaz aşk çalan fon müzikleri siyah beyaz aşk çalan şarkı müziği siyah beyaz aşk dizi müziği siyah beyaz aşk jenerik müzik


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL