Siyah Beyaz Aşk Dizisi Gülsüm Kimdir?

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Gülsüm Kimdir?

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Kanal D ekranlarında başrollerinde İbrahim Çelikol, Birce Akalay, Muhammet Uzuner, Arzu Emre Kılıç, Ece Dizdar, Deniz Celiloğlu, Cahit Gök, Uğur Aslan’ın başrollerindeki dizi Siyah Beyaz Aşk, insanların canını kurtaran ve canına sebep olan iki zıt karakterin bir birine olan aşkını anlatıyor. Dizi de bir çok karakter filme renk katarken Gülsüm karakteri de merak konusu oldu. Peki Gülsüm kimdir? Gerçek Adı ne? Bu soruların cevabını bulmaya çalışacağız.

Siyah Beyaz Aşk Gülsüm ( Sinem Ünsal) Kimdir?

Dizi sektöründe yeni olan Sinem Ünsal, babasının asker kökenli olmasından dolayı ülkenin çeşitli illerinde ilk, orta ve lise eğitimini tamamlamıştır. Yüksek öğrenim için geldiği Eskişehir Gaziosmanpaşa Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü mezunudur. Bu eğitimden sonra oyunculuk dersleri alan oyuncu Sofita Manejerlik’e kayıtlıdır.

Sinem Ünsal’ın Gizem Ünsal isminde ablası vardır. Sinem Ünsal gezmeyi ve temiz havayı çok sevmektedir. İlk projesi Çoban Yıldızı dizisidir. Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız ile birlikte oynamıştır. Dizide Necmi’nin kızı Güneş karakteri ile dahil olmuş ve Zühre ile Seyit’in arasını bozmaya çalışmıştır. Güneş karakteri ile Seyit’e aşıktır.Çoban Yıldızı dizisi ile iyi bir başlangıç yapan oyuncu dizi ile ilgili İnstagram hesabından şu şekilde konuşmuştur:

Siyah Beyaz Aşk İdil (Ece Dizdar) Kimdir?Tıklayınız!

Güneş, kıymetlim, ilk göz ağrım.. Çoban Yıldızı, 
ilk adımım.. Severek, sevinerek gidip, çalışmalara doyamadığım işim, okulum. 
İsimlerini tek tek sayamayacağım kadar kalabalık ekipteki her değere teşekkür ederim. 
Veeee, güloğuz bana ilk inanan, elini ilk uzatan, setteki huzurumuzun mimarı, en özel, hep özel.. iyi ki tanıdım… Yarın son kez çoban yıldızı..

Oyuncunun ikinci önemli projesi olacak dizi Siyah Beyaz Aşk’taki performansı merak konusudur. Sinem Ünal’a yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Sinem Ünsal Çoban Yıldızı Videosu!

Sizce Siyah Beyaz Aşk’ta Gülsüm karakterini canlandıran oyuncu Sinem Ünsal’ı başarılı buluyor musunuz? Bu konudaki duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?

Etiketler: siyah beyaz aşk gülsüm kim siyah beyaz aşk gülsüm oynadığı diziler siyah beyaz aşk gülsüm sinem ünsal


Yorumlar

  • Anonymous

    Rolünün hakkını veriyor. Eminim ki daha büyük başarılara imza atacak. Yolu açık olsun.

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL