Siyah Beyaz Aşk Ebru Kim? (Özgül Sağdıç) Şahin’in Kızı

Siyah Beyaz Aşk Ebru Kim? (Özgül Sağdıç) Şahin’in Kızı

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam ederken dizide yeni karakterlerde merak konusu oldu. Dizide Ebru karakterini canlandıran oyuncu Özgül Sağdıç’tır. Özgül Sağdıç dizide Şahin’in kızı rolündedir. Özgül Sağdıç Kimdir? Tanıyalım.

Siyah Beyaz Aşk Ebru Kim? (Özgül Sağdıç) Şahin’in Kızı

1983 yılında Diyarbakır ilinde dünyaya gelen Özgül Sağdıç, eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümünde bitirdi. Oğlak burcu olan oyuncu sinema ve tiyatro dışında seslendirme sanatçısı olarak görev yapmaktadır. Genç yaşına rağmen bir çok dizi ve filmde rol alan oyuncu TRT stüdyolarında seslendirme çalışmalarına katılmıştır. 1.68 boyunda 55 kg ağırlığındaki güzel oyuncu siyah saçlara ve siyah göz rengine sahiptir.

Oyuncu ilk olarak Sırlar Dünyası dizisi ile ekranlara gelmiş, 2003 yılında Yuvadan Bir Kuş Uçtu dizisinde Ayşe karakterini canlandırmıştır. 2006 yılında Hırsız Polis dizisinde Aysun karakterini canlandıran başarılı oyuncu Arka Sokaklar’ın 8. sezonunda yer almıştır.

Tek Türkiye, Kollama dizilerinde oynayan oyuncu Kırık Kalpler dizisinde Bahar karakterini canlandırmıştır. 2010 yılında yayınlanan Kader Çizgisi dizisinde Hatice karakterini canlandıran oyuncu 2011 yılında Mavi Kelebekler dizisinde Emine karakterini canlandırmıştır. Dila Hanım, Küçük Kıyamet, Kara Kutu, N’olur Ayrılalım dizilerinde de rol almıştır.

[pembetext]Siyah Beyaz Aşk Gülsüm Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Özgül Sağdıç Videosu!

Etiketler: siyah beyaz aşk ebru gerçek adı siyah beyaz aşk ebru kimdir siyah beyaz aşk ebru rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL