Siyah Beyaz Aşk Ferhat Kim? Gerçek Adı? Yaşı?

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

 Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi heyecanla bekleniyor. Dizinin fragmanı yayınlandı. Dizinin baş rollerinde Birce Akalay, İbrahim Çelikol, Arzu Gamze Kılıç ve Kıvanç Kasabalı gibi oyuncular yer alıyor. Dizinin konusu; zor şartlar altında yetişmiş ve aşka inanmayan Ferhat ile insanlara iyilik yapmayı seven ve aşka inanan Aslı’ın hikayesini anlatıyor.

Dizide Ferhat’ın takip ettiği adam için doktora ihtiyacı vardır. Aslı ile bu yüzden yolları kesişecektir. Aslı görmemesi gereken bir duruma şahit olmuş ve Namık tarafından öldürülmek üzeredir. Bu arada Ferhat onu ölümden kurtarır ve bırakmak için bir şartı vardır. Zor bir karakter olan Ferhat kimdir?

 

Siyah Beyaz Aşk Ferhat (İbrahim Çelikol) Kimdir?

1982 yılında Kocaeli’inde dünyaya gelen başarılı oyuncu bir dönem modellik yapmıştır. Boyunun uzun olmasından dolayı basketbolla ilgilenen oyuncu bir süre sonra basketbolu bırakmıştır. Pars filmi ile ünlenen oyuncu burada Başkomiser Şamil Baturay karakterini canlandırmıştır. Karadağlar, Keskin Bıçak, İffet gibi dizilerde rol alan oyuncu 2012 yılında Ulubatlı Hasan rolü ile Fetih 1453 filminde tanınırlığını artırmıştır.

Son olarak Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ferhat karakterini canlandıracak oyuncu 1.87 boy, 75 kg ağırlığa sahiptir. Göz rengi ela, burcu kovadır.

Sizce İbrahim Çelikol Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ferhat rolü ile başarı sağlayabilir mi? bu konudaki görüşleriniz nelerdir?

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Fragmanı!

Etiketler: Siyah beyaz aşk ferhat gerçek adı nedir siyah beyaz aşk ferhat hayatı siyah beyaz aşk ferhat kimdir siyah beyaz aşk ferhat yaşı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL