Siyah Beyaz Aşk Gülsüm Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Siyah Beyaz Aşk Gülsüm Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk’da bu haftada heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Dizide Ferhat’ı öldürmek isteyen Şahin Ferhat’ın kız kardeşi Gülsüm’ü kaçırır. Gülsüm’ün başında bir silah dayalıdır. Bu sırada bir el silah sesi patlar. Fragmanda patlayan silah Gülsüm’e mi sıkılmıştır? Gülsüm ölecek mi? Öldü mü? Diziden çıktı mı? Yazımızda..

Siyah Beyaz Aşk Gülsüm Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Dizinin son bölümünde Ferhat, Namık Emirhan’ın düşmanı olan Şahin Cigal’ın adamları tarafından vurulur. Aslı, apar topar hastaneye yetiştirilmesini sağlar. Sakatlık riski taşıyan ameliyatı, Aslı her şeye rağmen üstlenir. Ferhat’a karşı en büyük sınavını veren Aslı, kurtulmasını sağlar. Başarılı geçen operasyondan sonra en büyük destek yine Aslı’dan gelir.Ferhat’a karşı olan nefretini yeniden sorgulamaya başlayan Aslı, artık duygularından emin olamamaktadır. Yaşadıkları her şeyi gözden geçiren Aslı, ilk defa Ferhat’ı bu kadar yakından tanıma şansını bulur ve ikili arasında yeni bir hesaplaşma başlar.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken dizinin 8. bölüm fragmanı yayınlanır. Namık Emirhan’ın düşmanı Şahin Cigal’ın tuzağından kurtulmayı başaran Aslı ile Ferhat, bu olaydan sonra karşı karşıya gelirler. Aslı, dönüştüğü kişiyi artık tanıyamamaktadır ve Ferhat’ın herkesin üstündeki olumsuz etkisinden çok rahatsızdır. Aslı, başına gelenlerin yanı sıra Ferhat’ın bu etkisini sonlandırmak ister. Ferhat’ın geçmişinin peşine düşen Aslı, hiç ummadığı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Ferhat’ın acı dolu geçmişi, her şeyi en baştan düşünmesini sağlar.

Öte yandan Aslı’nın sert sözleri karşısında çaresiz kalan Ferhat, kardeşi Gülsüm’ü kurtarmaya çalışır. Tüm ailesini bir arada tutmaya çalışırken, kendilerine gelecek her türlü tehlikeye karşı da hazırlıklı olması gerekmektedir. Gülsüm Şahin tarafından bir yem olarak kaçırılır. Ancak Gülsüm’ün başında bir silah vardır. Silah patlar. Silahı Ferhat ateşler. Patlayan silah Gülsüm’e zarar vermiş midir? Gülsüm diziden ölerek mi ayrılacak? Tüm bu sorular 8. bölümde belli olacak. Gülsüm karakterinin diziden çıkacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

[pembetext]Siyah Beyaz Aşk Gülsüm Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Siyah Beyaz Aşk 8. bölüm Fragmanı!

Etiketler: siyah beyaz aşk gülsüm diziden çıktı mı siyah beyaz aşk gülsüm öldü mü siyah beyaz aşk gülsüm ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL