Siyah Beyaz Aşk İdil Kim? (Ece Dizdar)

Siyah Beyaz Aşk İdil Kim? (Ece Dizdar)

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen dizi Siyah Beyaz Aşk zor şartlar altında büyümüş ve kadınlara ve aşka inanmayan bir adam ile herkese merhametle yaklaşan ve yardımsever Aslı’nın hikayesini anlatıyor. Dizide bir akrabasının yaralayan Ferhat doktor ihtiyacı için Aslı’ya başvurur. Aslı Ferhat’ın merhametsiz ve soğuk yüzü ile karşılaşacak.

Siyah Beyaz Aşk İdil (Ece Dizdar) Kimdir?

1979 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mavi gözlü, sarı saçlı olan oyuncu boğa burcudur. 1.61 boyunda 52 kg ağırlığındadır. Eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim bölümünü tamamladıktan sonra Londra ARTSED Oyunculuk Akademisini bitirerek tamamladı. Babası deniz askeri olmasından dolayı dünyanın bir çok ülkesinde yaşamak zorunda kaldı.

Oyunculuk ile ilgilenmesi çocukluk yıllarına kadar dayanmaktadır. Belçika’da müzikal oyunculuk, ses ve dans üzerine eğitimler aldı. Türkiye’ye gelip üniversiteyi tamamladıktan sonra Londra’ya döndü. Burada Oyunculuk Akademisinde eğitim aldıktan sonra ülkemize kesin dönüş yaptı.

Türkiye’ye kesin dönüş yaptıktan sonra En Son Babalar Duyar dizisinde rol aldı. 2003 yılında Esir Şehrin Gözyaşları dizisinde Emre Kınay, Zeynep Tokuş gibi ismlerle birlikte oynadı. İlk Sinema filmi 2004 yılında Simpiyotik oldu. Bu dizide başrol oynadı.

2013 yılında Güneşi Beklerken dizisinde Melda karakterini canlandırdı. Serkan Keskin, Tansu Biçer’in rol aldığı Trt ekranlarında yayınlanan dizi Beş Kardeş dizisinde rol aldı. 2016 yılında ise Arkadaşlar İyidir dizisinde oynadı. Ece Dizdar, bir çok reklam filminde de rol almıştır. Ece Dizdar internet ortamında online yayınlanan Görünen Adam dizisinde rol aldı.

Ece Dizdar Videosu!

Dizide İdil karakterini canlandıran Ece Dizdar’ın oyunculuğu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: siyah beyaz aşk ece dizdar siyah beyaz aşk gerçek adı siyah beyaz aşk idil kimdir siyah beyaz aşk idil oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL