Siyah Beyaz Aşk Namık Emirhan Kim?

Siyah Beyaz Aşk Namık Emirhan Kim?

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve Pazartesi günleri oynanacak dizi Siyah Beyaz Aşk dizisinde karakterler de belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Namık Emirhan’dır.

Namık Emirhan, Annesi ve babasını kaybettikten sonra kardeşlerine bakabilmek için her işe girip çıkmış, en sonunda kirli işlere bulaşmıştır. Yaşadığı zorluklar Namık’ı hırslı ve acımasız yapmıştır. Politikaya atılmaya karar verdikten sonra işleri Ferhat’a devredip, yardımsever bir iş adamı kimliğine bürünmüştür. Belediye seçimlerine hazırlanan Namık her yolu kendisine mübah kılmıştır.

Dizide Namık karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Gerçek ismi nedir? Tüm bu sorulara yanıt arayacağız.

Siyah Beyaz Aşk Namık ( Muhammet Uzuner) Kimdir?

Muhammet Uzuner 1965 yılında Samsun’da dünyaya geldi. 1992 yılında ise Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih- Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun oldu. 1993 yılında Antalya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Atölyesini kurdu. Bu Tiyatro Atölyesinde 2004 yılına kadar çalıştıktan sonra İstanbul’a yerleşti.

 

Antalya’da bulunduğu süre içerisinde Tiyatro Atölyesi, Büyük Şehir Belediyesi Tiyatro Bölümünde oyunculuk ve yönetmenlik yaptı. Uzuner , 1.87 boyunda ve 80 kg ağırlığındadır. Yengeç burcudur. Oyuncu kendisi gibi oyuncu olan ve dizide Yeter karakterini canlandıran Arzu Gamze Kılınç ile evlidir.

Siyah Beyaz Aşk Yeter Kimdir? Tıklayınız!

Muhammet Uzuner, 1995 yılında Çiçek Taksi dizisinde rol aldıktan sonra Böyle mi Olacaktı?, Dadı, Aslı İle Kerem, Berivan, Şıh Senem, Büyük Yalan, Perçem, Ateşli Topraklar, Binbir Gece, Gece Gündüz, Bıçak Sırtı, Parmaklıklar Ardından, Rüzgar, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kalbim Seni Seçti, Koyu Kırmızı, Saklı Kalan, Muhteşem Yüzyıl- Kösem dizilerinde rol almıştır.

Muzaffer Uzuner, Emanet ve İhanet, Memleket Hikayeleri, Münferit, Görünmeyen, Bir Zamanlar Anadolu’da, Yurt, Küf, Dolanma, Kocan Kadar Konuş, Taş, Beginner gibi film projelerinde yer almıştır. Muhammet Uzuner Bir Zamanlar Anadolu’da adlı film ile 17. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri Yılın En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü almıştır.

Muhammet Uzuner Videosu!

Siz, dizide Namık karakterini canlandıran Muhammet Uzuner’in oyunculuğu hakkında ne söyleyebilirsiniz? Sizce Namık Uzuner Namık rolü ile dizi de başarılı olmuş mudur? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Etiketler: siyah beyaz aşk namık kimdir siyah beyaz aşk namık muhammet uzuner siyah beyaz aşk namık oynadığı diziler siyah beyaz aşk namık sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL